Попит на валюту з боку фізосіб досяг 200 млн дол.

Чистий попит на іноземну валюту у готівковому сегменті з боку фізичних осіб з початку листопада зріс та досяг майже 200 млн доларів США, повідомляє голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин

За словами Данилишина, від початку року чиста купівля банками готівкової іноземної валюти скоротилася до 1 млрд дол.

“Надходження траншу МВФ за результатами першого перегляду програми Stand-by у розмірі близько 700 млн дол. підтримуватиме макроекономічну та фінансову стабільність”, — зауважує він.

Данилишин звертає увагу, що обмінний курс гривні до долара США послаблюється другий тиждень поспіль. “Його динаміка визначається переважанням попиту на іноземну валюту з боку клієнтів банків на МВРУ над пропозицією, що спостерігається як на сегменті спот, так і форвард”, — зазначає голова Ради НБУ.

Нагадаємо, що в липні населення України продало валюти на 341 млн дол. більше, ніж купило. У цілому за січень-липень фізичні особи продали валюти на 2,03 млрд дол. більше, ніж купили.

Як вже повідомляло NotaВene, з початку квітня продаж населенням іноземної валюти перевищила купівлю на 422 млн дол., що стало рекордним обсягом пропозиції валюти з боку населення за останні чотири роки.

Варто зазначити, що в грудні 2020 р українці купили валюти на 1,71 млрд дол., що на 18,3% більше, ніж у листопаді, і є рекордним показником за весь минулий рік.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяг торгівлі агропродукцією між Україною та ЄС збільшився на 20%

Next Article

Випуск автомобілів у Британії впав до мінімуму за 65 років

Related Posts
Total
0
Share