Попит на спортивні товари в усьому світі в 2020 р впав на 7%

У перший пандемійний рік міжнародний ринок спортивних товарів (включаючи одяг, взуття та інше) знизився на 7% , до 429 млрд доларів США, після більш ніж 10 років стабільного зростання, повідомляє Modaes.es.

Найбільш швидкозростаючою категорією у 2020 р стали товари для велоспорту — їхні продажі зросли на 27% у річному численні. Зростання інтересу до велоспорту позитивно вплинуло на спортивний ринок Німеччини, що виріс на 15%. Оборот обсягом 24,1 млрд дол. зробив цю країну третьою світовою державою на ринку спортивних товарів після США і Китаю.

Американський ринок спортивних товарів залишився на першому місці в міжнародному масштабі в рік пандемії, збільшивши свій оборот на 3% до 136,8 млрд дол. У Китаї він навпаки впав на 2% до 55,7 млрд дол. після декількох років зростання, що сповільнилося з 2019 р.

У той час як спортивний одяг і взуття знизили свої продажі у світі на 7%, споживання інших видів спортивного інвентарю збільшилася до початку пандемії, у 2019 р, на 3%.

За даними дослідження, проведеного Європейською федерацією спортивних товарів минулої весни, до кінця поточного року майже половина європейських компаній, що спеціалізуються на спорті, прогнозує зниження обороту до 10% після падіння на 30% у 2020 р. Драйверами ринку стали індивідуальні заняття та спорт на відкритому повітрі, у той час як зимові види спорту показали сильне зниження продажів.

Нагадаємо, що американська транснаціональна компанія Nike, що спеціалізується на спортивному одязі та взутті, опублікувала один з кращих звітів за останні роки. Квартальна виручка вперше перевалила за 12 млрд доларів США, що стало сюрпризом для гравців ринку.

Як вже повідомляло NotaВene, німецька Adidas AG, другий за величиною в світі виробник спортивних товарів, продає бренд Reebok за 2,1 млрд євро американській компанії Authentic Brands Group.

Total
0
Shares
Previous Article

Виробництво вантажних вагонів впало на 42%

Next Article

Поставки смартфонів в глобальному масштабі знизилися на 6%

Related Posts
Total
0
Share