Попит на пристрої друку злетів на 20%

У глобальному масштабі різко зросли поставки друкарської техніки (Hardcopy Peripherals, HCP). Збільшення попиту пояснюється пандемією, через яку почався стрімкий розвиток платформ дистанційного навчання та віддаленої роботи, повідомляє дослідницька компанія International Data Corporation (IDC).

Статистика IDC охоплює продажі традиційних принтерів різних типів (лазерних і струменевих), багатофункціональних пристроїв, а також копіювальних апаратів. Мова йде про техніку форматів A2-A4.

У першому кварталі нинішнього року по всьому світу було реалізовано 25,5 млн пристроїв друку. Це на 19,3% більше в порівнянні з першою чвертю 2020 р., коли поставки дорівнювали 21,4 млн штук.

Якщо розглядати галузь в грошовому вираженні, то зростання склало 10,8%. Результат першого кварталу поточного року — 10,9 млрд дол.

Провідним гравцем ринку є HP Inc. з часткою 42,4% в штучному вираженні. На другому місці розташовується Epson з 19,4%, а замикає трійку Canon Group — 18,5%. Далі йдуть Brother і Kyocera Group, частки яких становлять відповідно 7,2% і 1,8%.

Таким чином, п’ять провідних постачальників контролюють майже 90% глобального ринку. Всі інші виробники спільно утримують тільки 10,8% галузі.

Нагадаємо, ринок традиційних персональних комп’ютерів (ПК) в регіоні EMEA, що включає Європу, Близький Схід і Африку, в першому кварталі 2021 р. продемонстрував вражаюче зростання. У річному вираженні продажі настільних систем, ноутбуків і робочих станцій виросли на 44,1%. Всього за три місяці з січня по березень було продано 23,9 млн ПК.

Як вже повідомляло NotaВene, у найближчі роки база комп’ютерних пристроїв, що знаходяться в експлуатації, буде стійко зростати. Каталізатором світового ринку виступить пандемія, повідомляє компания Gartner.

За підсумками 2021 р., вважають аналітики, база обчислювальної техніки, що знаходиться в використанні, досягне 6,22 млрд. Це, зокрема, більш 4,3 млрд смартфонів, 495 млн десктопів, 866 млн ноутбуків і 535 млн планшетів.

У 2022 р. зростання продовжиться: очікується, що база комп’ютерних пристроїв, що знаходяться в експлуатації, розшириться до 6,42 млрд одиниць.

Total
0
Shares
Previous Article

Провідний виробник мікросхем TSMC обрав ринок США замість інвестування в ЄС

Next Article

Український ринок бітуму зріс на 60%

Related Posts
Total
0
Share