Попит на електромобілі в Україні в жовтні зріс на третину

В Україні за жовтень було зареєстровано 897 електромобілів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року відмічено зростання у 34,8%, повідомляє Інститут дослідження авторинку.

Загалом у жовтні 2021 р українці придбали 1595 електромобілів. Більшість із них (48%, 762 штук) були ввезені з-за кордону вживаними. Ще 44% (698) — це внутрішні перепродажі. І лише 8% (135) автомобілів з електричним двигуном українці придбали новими. Незважаючи на загалом невелику кількість електромобілів в структурі ринку, у жовтні зафіксовано одразу два рекорди: абсолютний максимум імпорту вживаних EV з-за кордону та максимальна місячна кількість продажів у цьому сегменті ринку загалом.

Як і раніше, здебільшого українці купують вже вживані електромобілі (762 одиниці). Втім, частка нових електрокарів поступово зростає і вже сягнула 15% (135 автомобілів).

Порівнюючи із вереснем 2021 р, загальний обсяг ринку електромобілів зріс на 0,5%. Українці придбали на вісім автомобілів з електродвигунами більше, ніж минулого місяця. Порівнюючи із жовтнем 2020 р, загальний обсяг первинного ринку зріс на 34,8%.

Загалом за 10 місяців українці купили вже близько семи тисяч електромобілів — на 5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загалом, станом на 1 листопада, в Україні зареєстровано 31 817 електрокарів. Найбільше їх у Києві (6993), а також в Одеській (4602) та Київській (3656) областях.

Нагадаємо, що у вересні свої перші реєстраційні номери в Україні отримали 145 нових і 748 вживаних автомобілів на акумуляторних джерелах живлення.

Таким чином, у вересні встановлений рекорд за кількістю нових електромобілів, які були зареєстровані протягом одного місяця. Попередній рекорд був зафіксований в серпні, коли українські номери отримали 144 нових BEV.

У порівнянні з торішнім показником, вересневий попит на нові електромобілі виріс в два з половиною рази, а на машини з пробігом — на 18%.

Як вже повідомляло NotaВene, в другому кварталі 2021 р на акумуляторні електромобілі (BEV) довелося 7,5% загальноєвропейських продажів. Це вдвічі більше, ніж за той же період 2020 р.

Варто зазначити, що Євросоюз підготував план по створенню масштабної виробничої бази для випуску літієвих акумуляторів на території ЄС. Цього вимагає курс на озеленення економіки, транспорту і промисловості, а також спроба ліквідувати залежність від китайських виробників батарей.

Програма під назвою European Battery Innovation передбачає державну допомогу в розмірі 2,9 млрд євро для створення повного виробничого ланцюжка для акумуляторних технологій, від видобутку сировини до проєктування і виробництва акумуляторних елементів, а також їх переробки і утилізації.

Total
0
Shares
Previous Article

Uber збільшив збиток і наростив виторг у III кварталі

Next Article

Україна скоротила імпорт газу на 77%

Related Posts
Total
0
Share