Половина 2021 р перевершила весь 2020 р за кількістю смертей від коронавірусу

Число померлих від COVID-19 в світі за перші п’ять місяців 2021 р перевищило показник за весь 2020 р, повідомляє The Wall Street Journal.

Пандемія далеко не закінчилася, а розрив між багатими країнами, які проводять вакцинацію населення, і бідними, де вакцини виявилися недоступні, продовжує зростати.

У світі зафіксовано новий рекорд смертності від COVID-19 — 1,88 млн осіб менше ніж за шість місяців 2021 р, випливає з аналізу даних Університету Джонса Хопкінса. Таким чином, число жертв епідемії 10 червня перевищило показник смертності від цієї хвороби за весь 2020 р.

Цифри підкреслюють нерівномірність триваючої пандемії: вірус вдарив по найбіднішим країнам пізніше, але до того як ті отримали доступ до вакцин, якими активно прищеплювалися жителі США і Європи, пише WSJ. Прискорене поширення COVID-19 в деяких районах Азії і Латинської Америки сприяло зростанню глобальної смертності.

В кінці 2020 р — початку 2021 р на Європу і Північну Америку доводилося 73% випадків захворювання за добу, а щоденна смертність від COVID-19 досягала 72%. Зараз на Південну Америку, Азію і Африку припадає понад 80% випадків захворювання за добу, а частка цих регіонів в смертях від коронавірусу досягла трьох чвертей, випливає з аналізу даних проєкту Оксфордського університету.

Цифри Університету Джонса Хопкінса відображають офіційні підрахунки рівня смертності від COVID-19 по всьому світу, зазначає газета. Нещодавно цей показник перевищив 3,7 млн осіб з початку пандемії. За словами експертів, справжнє число жертв, швидше за все, значно вище.

Варто зазначити, що Україна за кількістю смертей від COVID-19 займає 30 місце у світі, і восьме — в Європі.

Як вже повідомляло NotaВene, пандемія COVID-19 призвела до того, що кількість безробітних у всьому світі до 2022 р перевищить 200 млн осіб.

Total
0
Shares
Previous Article

Українська металургія збільшила випуск прокату на 14%

Next Article

Економіка України сповільнила своє падіння

Related Posts
Total
0
Share