Поліція перевіряє запаси вугілля на державних шахтах

Міністерство енергетики розпочало перевірку запасів вугілля на державних шахтах за допомогою Національної поліції, вже виявлено нестачу продукції на ДП “Львіввугілля”, повідомляє Міненерго.

“Це перша така перевірка під час підготовки до опалювального сезону. Ми звернулися до правоохоронних органів, щоб виявити і притягнути до відповідальності винних. Ми докладатимемо максимум зусиль для контролю та забезпечення ефективної роботи галузевих державних підприємств і недопущення зловживань”, — заявив заступник міністра енергетики Олексій Кураков.

Зокрема, Міненерго ініціювало інвентаризацію залишків вугілля на складах шахт ДП “Львіввугілля”, тобто провело маркшейдерські заміри залишків вугілля з метою встановлення фактичного обсягу вугілля, яке знаходиться на цих складах. У результаті перевірки виявлено, що загальний баланс нестачі вугілля по ДП “Львіввугілля” складає 17585 тонн.

Особи, що допустили приписки обсягів видобутку вугілля та випуску продуктів збагачення, а також навмисне спотворення звітних даних, несуть кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, що за даними НЕК “Укренерго” 13 енергоблоків та шість корпусів теплоелектростанцій та теплоелектроцентралей мають аварійні заявки через відсутність палива на складах і знаходяться в простої.

Як вже повідомляло NotaВene, з 1 липня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг отримала право ініціювати застосування до учасників ринку електроенергії адміністративну та кримінальну відповідальність за маніпуляції на ринку.

Варто зазначити, що ДТЕК Енерго та Центренерго домовились про спільну поставку 75 тис. тонн вугілля зі США, обсяг вугілля буде розподілено рівними частинами між генеруючими компаніями.

Total
0
Shares
Previous Article

Укрзалізниця отримала в першому півріччі 1,4 млрд гривень збитків

Next Article

Виробництво коксу в Україні відновило зростання

Related Posts
Total
0
Share