Покупець на Idea Bank знайшовся в Білорусі

Польський Getin Holding S.A., якому належить 100% акцій Idea Bank Belarus, оголосив про його продаж Мінському транзитному банку (МТБанк, Білорусь), повідомляє Фінансовий клуб.

Згідно повідомленню Getin на сайті Варшавської фондової біржі, угоду підписано 1 квітня, ціна продажу склала 19,3 млн доларів США.

“Правління компанії Getin Holding SA (емітент) повідомляє, що у зв’язку із задоволенням усіх умов, викладених в договорі про умовний продаж акцій, підписаний 26 лютого 2021 року емітентом та Getin International SA, що базується у Вроцлаві (GISA), в якості продавців із ЗАТ “Мінський транзитний банк” (МТБ), що базується в Мінську (Білорусь), набувачем сьогодні, тобто 1 квітня 2021 року, емітент та GISA підписали з МТБ договори про продаж усіх акцій ЗАТ “Ідея Банк” (Idea Bank Belarus), що базується в Мінську (Білорусь)”, — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, в липні Альфа-Банк Білорусь цікавився купівлею білоруського Ідея Банку, який також виставлений на продаж. Але його обійшов білоруський МТБанк. Він отримав право укласти договір купівлі Ідея Банку до 2 квітня 2021 р.

Getin Holding, якому належить 100% акцій українського Idea Bank, також оголосив про відмову українського гравця від покупки банку та розпочав новий пошук.

5 лютого Getin Holding оголосив, що підписав угоду з учасником торгів, що працює на українському ринку, в якому він дозволив йому провести ретельну перевірку Ідея Банку та NFS і надав учаснику торгів ексклюзивність для переговорів про придбання цих компаній за період до 30 квітня 2021 р.

Як повідомлялось, покупцем виступив Альфа-Банк.

У грудні 2019 р. Getin Holding заявив про наміри продати український Idea Bank інвестиційній компанії Dragon Capital.

Після цього Getin Holding оголосив про продаж 100% акцій Ідея Банку групі компаній Dragon Capital майже за 1,4 млрд грн (58,5 млн дол.), що складає близько 1,6 капіталу.

Однак у червні сторони розірвали договір, оскільки не змогли протягом встановленого терміну узгодити ціну продажу Ідея Банку, яка змінилася через коронакризу.

Після цього Dragon Capital отримав дозвіл на купівлю Юнекс Банку.

Як вже повідомляв NotaВene, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив про початок відкритого конкурсу з метою виведення з ринку неплатоспроможного АТ “Місто Банк”.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила виручку від експорту металів на 30%

Next Article

Держказначейство звітує про перевиконання плану доходів бюджету в березні

Related Posts
Total
0
Share