Податківці не перевірятимуть цього року малий та середній бізнес

Державна податкова служба (ДПС) у 2021 р. не має наміру проводити планові перевірки фізичних осіб – підприємців, а також малого та середнього бізнесу. Про це  під час презентації публічного звіту ДПС за минулий рік завила перший заступник голови відомства Наталія Рубан, повідомляє інформаційне агентство “Укрінформ“.

“Нам дозволили проводити планові перевірки, до п’яти тисячі перевірок у нас планується в цьому році”, — сказала Рубан. За її словами, 95% уваги приділяється великим підприємствам.

“У цих списках, які дозволені до перевірки, взагалі немає ФОПів — ні великих, ні малих. Немає малого та середнього бізнесу. В основному це великий капітал”, — стверджує перший заступник голови ДПС.

Як відомо, згідно зі ст.77 Податкового кодексу, до плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбирають платників, які мають ризик несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства.

Нагадаємо, що за даними Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), через карантинні обмеження, які уряд запровадив з 8 по 24 січня 2021 р., 9% опитаних ЄБА представників малого та мікро-бізнесу підтвердили о намірах припинити свою роботу.

Як вже повідомляло Nota Вene, через незрозумілу політику влади по відношенню до малого бізнесу підприємці вийшли на багатолюдні акції протесту під гаслом SaveФОП.

Варто зазначити, що більшість представників малого бізнесу вважають, що поточна економічна ситуація в країні не є сприятливою для бізнесу. Таку оцінку поставили 80% опитаних, згідно з даними дослідження “Індекс очікувань малого бізнесу” ЄБА у рамках проєкту Unlimit Ukraine.

Total
0
Shares
Previous Article

Світовий ринок акумуляторів для електромобілів виріс на 21%

Next Article

Енергоатом продав Гарантованому покупцю необхідний обсяг електроенергії на березень

Related Posts
Total
0
Share