Поблизу угорсько-українського кордону будується найбільший в Європі залізничний термінал

У місті Фенешлитке (Угорщина), що розташовано поблизу угорсько-українського кордону, почалося будівництво найбільшого в Європі інтермодального залізничного комбінованого терміналу East-West Gate (EWG). Про це повідомляє інформаційне агентство “Укрінформ” з посиланням на угорський портал Pressinform.

“Оснащений найсучаснішими технологіями, інтермодальний термінал EWG, будучи західним шлюзом Нового Шовкового шляху, пропонує альтернативний маршрут вантажних перевезень з Азії в Австрію, Швейцарію, Італію, Словенію, Хорватію та Німеччину, він буде швидше, ніж нинішні сухопутні і морські шляхи”, – йдеться в повідомленні.

Тестову експлуатацію об’єкта планується розпочати в січні 2022 р., а остаточна здача повинна відбутися в першому кварталі 2022 р. Інвестиції в розмірі 61 млн євро повністю приватні.

Зазначається, що EWG стане першим наземним інтермодальним комбінованим терміналом на європейському континенті, який буде побудований на “зелених” технологіях та матиме власну мережу 5G. Теоретична потужність терміналу, який будується на території у 125 гектарів, становить 1 млн TEU на рік.

Як вже повідомляв Nota Вene, вантажний перевізник найбільшої залізничної організації в країнах Балтії, Lietuvos Geležinkeliai (LTG), відкрив в Україні компанію LTG Cargo Ukraine.

Total
0
Shares
Previous Article

Молдова заборонила продаж пластикових пакетів і одноразового посуду

Next Article

Ціни на пшеницю в портах України досягли рекордної позначки

Related Posts
Total
0
Share