Підприємства Міненерго заробили за квартал 1,6 млрд збитків

За перший квартал 2021 р 38 державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості, отримали чистих збитків на суму 1,6 мільярда гривень, повідомляє видання elektrovesti.

В цілому 30 підприємств завершили перший квартал зі збитками на суму 1,614 млрд грн, сім підприємств — з прибутком у розмірі 1,9 млн, а одне підприємство вважається беззбитковим, свідчить зведений звіт про виконання показників фінансового плану державних підприємств міністерства.

Найбільші квартальні збитки отримали наступні державні компанії:

— Східний гірничо-збагачувальний комбінат — 341,1 млн грн

  • ДП “Первомайськвугілля” — 232,8 млн грн
  • ДП “Львіввугілля” — 209,4 млн грн
  • ДП “Лисичанськвугілля” — 151,6 млн грн
  • ДП “Торецьквугілля” — 147,4 млн грн

За підсумками І кварталу 2021 р, середня кількість працевлаштованих осіб на державних підприємствах Міненерго склала 43 078 чоловік. Загальні витрати на оплату праці склали 1,7 млрд грн.

Зокрема, середньомісячні витрати на працівників становили 13,2 тис грн, на адміністративно-управлінський персонал — 16 тис грн, тоді як на директорів енергетичних підприємств — 55,8 тис грн.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала призначення віцепрезидента НАЕК “Енергоатом” Германа Галущенка міністром енергетики та вугільної промисловості. 

Як вже повідомляло NotaВene, триває процес узгодження із Посольством Великої Британії підтримки розробки нової енергетичної стратегії України до 2050 р. урядом Британії. Нова стратегія розроблятиметься на базі моделі низьковуглецевого розвитку енергетичного сектору, декарбонізації з урахуванням європейського “зеленого” курсу.

Total
0
Shares
Previous Article

МВФ назвав ціну виходу з глобальної коронакризи

Next Article

Біля кордону з Польщею відкрився новий контейнерний термінал

Related Posts
Читать дальше

Енергоатом звернувся до РФ щодо компенсації за активи в Криму

Державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” у травні направило до компетентних органів Російської Федерації повідомлення про виникнення…
Total
0
Share