Під санкції США потрапили 4 українських політика проросійської орієнтації

Американська влада поповнила санкційні списки, пов’язані зі шкідливою зовнішньою діяльністю Росії, чотирма фізичними особами з України, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, під санкціями опинилися депутати Верховної Ради України ІХ скликання Олег Волошин і Тарас Козак (обидва з фракції ОПЗЖ). Обмежувальні заходи впроваджено також стосовно колишніх народних депутатів — Володимира Олійника та Володимира Сівковича.

Нагадаємо, що держсекретар США Ентоні Блінкен під час переговорів із українським президентом Володимиром Зеленським заявив про необхідність для України зберігати єдність на тлі збільшення військової присутності Росії біля кордонів.

Держсекретар Ентоні Блінкен, коментуючи рішення міністерства фінансів США про нові персональні санкції, зазначив, що Вашингтон готовий зазнати економічних втрат для стримування агресії РФ.

“США впровадили санкції проти чотирьох осіб, пов’язаних із діяльністю щодо дестабілізації України, що триває під керівництвом Росії. Разом із нашими союзниками та партнерами ми готові зазнати серйозних економічних втрат, якщо Росія почне подальші неспровоковані військові дії проти України”, — написав Блінкен у Twitter.

Американський мінфін зазначає, що санкції проти зазначених осіб упровадили за “участь в організованій російським керівництвом спробі дестабілізувати Україну”.

Люди, які потрапили під санкції, “діяли, отримуючи завдання від ФСБ, щоб підтримати операції, що проводяться під впливом Росії, щодо зниження впливу США та їхніх партнерів. Всі ці чотири людини відіграли роль у російській кампанії з дестабілізації суверенних держав”, стверджує мінфін США.

Козак використовував “підконтрольні новинні ресурси”, щоб поширювати інформацію про українське керівництво, що не відповідала дійсності.

Волошин “працював із російською стороною, щоб підривати інтереси українських держчиновників та захищав інтереси Росії”.

Олійник та Сівкович співпрацювали з російською розвідкою.

Як вже повідомляло Nota Вene, президент Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти народного депутата з фракції “Опозиційна платформа — За життя” Тараса Козака, а також восьми товариств з обмеженою відповідальністю, до складу яких входять телеканали 112, Newsone і ZIK, строком на п’ять років.

Total
22
Shares
Previous Article

ЄС споживає 22% енергії з відновлюваних джерел

Next Article

Коломойському і Боголюбову загрожує конфіскація майна в США

Related Posts
Total
22
Share