ПФТС розпочала торги акціями американських технологічних гігантів

На українській фондовій біржі ПФТС з 15 квітня допущено до обігу акції американських технологічних компаній Microsoft, AMD, Visa, Tesla, Netflix та Facebook. Про це повідомляє пресслужба біржі.

За результатами 15 квітня котирування (best bid) згаданих акцій наступні:

Microsoft Corporation (тікер — MSFT): 7509 грн
Advanced Micro Devices Inc (AMD): 2302 грн
Visa Inc. (V): 6470 грн
Tesla Inc. (TSLA): 21556 грн
Netflix Inc. (NFLX): 15822 грн
Facebook Inc. (FB): 8852 грн

Варто зазначити, що шість технокомпаній доповнили перелік ще восьми іноземних емітентів: Apple Inc, BIZ FINANCE PLC (UKREXIMBANK), BLACKROCK FUND ADVISORS, Equity Residential, FERREXPO PLC, MHP SE, STATE STREET GLOBAL ADVISORS TRUST COMPANY та U.S. Department of the Treasury.

Як вже повідомляв NotaВene, 8 грудня 2020 р. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній: Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Нагадаємо, американський виробник електромобілів Tesla Inc. вперше в своїй історії завершив рік з чистим прибутком, а також оприлюднив плани істотного збільшення виробництва в найближчі роки.

Tesla планує нарощувати виробництво автомобілів приблизно на 50% в рік і, ймовірно, темпи зростання будуть вище цього рівня в поточному і наступному році, заявив глава Tesla Ілон Маск. У 2020 р. Tesla продала близько 500 тис. автомобілів.

Total
0
Shares
Previous Article

Ferrari випустить свій перший електромобіль у 2025 р.

Next Article

Amazon, Apple, Google і Facebook звинувачуються в монополізмі

Related Posts
Total
0
Share