Pfizer заробить 15 млрд на вакцинах проти COVID-19

Фото:International Finance

Фармацевтична компанія Pfizer очікує заробити на продажах вакцини проти COVID-19 в 2021 р. 15 млрд дол. Про це йдеться в останньому фінансовому звіті компанії.

В IV кварталі 2020 р. дохід від вакцини, яка розроблена Pfizer з німецькою науково-виробничою компанією BioNTech, склав 154 млн дол. Минулого року компанія поставила 94 млн вакцин від COVID-19. Загалом дохід Pfizer за 2020 р. склав 41,9 млрд дол, це на 3% більше операційного зростання.

В Pfizer розраховують, що їх вакцина проти коронавірусу істотно вплине на фінансові результати 2021 р. Наразі очікується, що протягом року буде поставлено 570 млн вакцин Pfizer&BioNTech на замовлення низки країн. Проте виробники розраховують на збільшення доходів від додаткових поставок.

Нагадаємо, Україна домовилась про постачання 117 тисяч доз вакцини Pfizer, про що повідомляв міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Загалом вакцин проти COVID-19 різних виробників Україна отримає 8 мільонів доз за міжнародною програмою COVAX. Російську “Sputnik V” Київ не буде закуповувати, про що Міністерство охороги здоров’я  повідомляло ще в жовтні 2020 р. післі зустрічі міністра Степанова з очильнецею посольства США в Україні тимчасово повіреною Крістіною Квін.

Як повідомляло NotaBene, днями стало відомо, що Україна отримає фінансування від Світового банку на мільйони доларів для вакцинації населення. Раніше ми писали про те, скільки, протягом якого часу та якою вакциною може бути проведена в Україні вакцинація проти Covid-19.

Тим часом китайські виробники піднімають ціни на голки і шприці у відповідь на постійне зростання попиту в світі.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна в січні погіршила сальдо зовнішньої торгівлі товарами на 360 млн дол.

Next Article

Тедіс Україна позбулася 3,4 млрд грн штрафу АМКУ

Related Posts
Читать дальше

Нафтопродуктопровід Самара—Західний напрямок тимчасово зберігатиме Укртранснафта

НАК “Нафтогаз України” схвалила передачу арештованого майна ТОВ “ПрикарпатЗахідтранс” на тимчасове відповідальне зберігання державній компанії АТ “Укртранснафта”. Про…
Total
0
Share