Pfizer купує фармкомпанію Arena Pharmaceuticals

Фото:International Finance

Pfizer Inc. купує американську фармацевтичну компанію Arena Pharmaceuticals Inc., що займається розробкою препаратів на лікування імунних захворювань, за 6,7 млрд доларів США, повідомляє Інтерфакс.

Pfizer заплатить 100 дол. за акцію Arena. Угода буде повністю оплачена грошима, причому Pfizer профінансує її за рахунок наявних ресурсів. Ради директорів обох компаній схвалили угоду.

У портфелі Arena широке коло багатообіцяючих препаратів для лікування гастроентерологічних, дерматологічних, кардіологічних та інших захворювань, проте вони знаходяться на стадії розробки.

Pfizer розраховує, що придбання Arena доповнить коло можливостей компанії у розробці препаратів для лікування запальних та імунних захворювань. Акції Pfizer додали в ціні 1,6% під час попередніх торгів 13 грудня. Вартість паперів Arena злітала у ціні на 92%, до 95,93 дол.

Нагадаємо, що американська фармацевтична компанія Pfizer Inc. збільшила чистий прибуток у 5,5 раза у третьому кварталі 2021 р, виручку — у 8,5 раза.

Як вже повідомляло NotaВene, Pfizer очікує заробити на продажах вакцини проти COVID-19 в 2021 р 15 млрд дол.

Варто зазначити, що виробники антіковідних вакцин BioNTech / Pfizer і Moderna продовжать домінувати на ринку і в наступному році. Передбачається, що фармацевтичні компанії згенерують сукупні продажі на суму понад 90 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Імпорт електроенергії майже вдвічі перевищив експорт

Next Article

Імпорт свинини в Україну зріс на 27%

Related Posts
Читать дальше

Продажі гривневих ОВДП на аукціонах впали до 216 млн грн

Основними результатами первинних аукціонів з розміщення гривневих облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) 13 квітня напередодні очікуваного підвищення облікової ставки…
Total
0
Share