Петрашко більше не розвиватиме економіку, торгівлю та сільське господарство

Верховна Рада підтримала подання про звільнення Ігоря Петрашка з посади міністра економіки, торгівлі та сільського господарства, повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна“.

Відповідне рішення підтримали 280 народних депутатів на позачерговому засіданні 18 травня.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила Ігоря Петрашка міністром економіки 17 березня 2020 р. До цього з квітня 2013 р. він працював в агрохолдингу UkrLandFarming заступником генерального директора Олега Бахматюка.

У 2007-2003 рр. Петрашко працював в інвестиційній компанії “Трійка Діалог Україна”, де очолював інвестиційно-банківське управління та був керуючим директором, а потім став головою департаменту корпоративного бізнесу в “Сбербанку Росії”.

Наприкінці минулого тижня заяви про відставку написали міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко та міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Парламент підтримав подання про звільнення Криклія голосами 284 народних депутатів.  

Нагадаємо, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільского господарства прогнозує спад економіки України в січні-березні 2021 р. на 2,2%.

Як вже повідомляло NotaВene, за ініціативою Мінекономіки уряд звернувся до виробників продуктів харчування з пропозицією зафіксувати роздрібні ціни на олію та хліб/борошно. А наприкінці минулого тижня Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою запровадив граничні торговельні надбавки (націнки) на пальне на період дії карантину. Продавці пального повинні враховувати цю надбавку під час встановлення роздрібної ціни, що реалізується через мережу АЗС.

Total
0
Shares
Previous Article

Криклій звільнив крісло міністра інфраструктури

Next Article

Рада звільнила Степанова з посади міністра охорони здоров'я

Related Posts
Total
0
Share