Перевезення металопродукції річним транспортом впали на 84 %

За сім місяців 2021 р обсяг відправок металопродукції річкою впав на 84 %, знизившись до 93,8 тис. тонн. Натомість перевезення залізницею зростають, повідомляє Адміністрація морських портів.

Показник залізничних перевезень металургійної продукції за сім місяців зріс на 5,7 % — до 12,7 млн тонн. Крім того, річка в цьому році втрачає зерно, але на користь автотранспорту. Загалом, за сім місяців поточного року автоперевезення вантажів зросли на 17,6 % — до 120,8 млн тонн.

Галузь річкових перевезень рятує від падіння програма “Велике будівництво” та її величезні потреби в будівельних матеріалах всіх видів. Їх перевезення річкою підскочили відразу на 94,3% — до 5,8 млн тонн.

Нагадаємо, що за даними Річкової інформаційної служби, українські металургійні підприємства в січні-липні скоротили відвантаження металопродукції по Дніпру на 15,7% в порівнянні з відповідним періодом 2020 р — до 733,6 тис. т.

Варто зазначити, що українські судна в січні-червні скоротили вантажоперевезення металопродукції по Дніпру на 9,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 р — до 603,9 тис. т.

Total
0
Shares
Previous Article

Світовий банк надасть Україні дві позики на 411 млн дол.

Next Article

Агрохолдинг МХП придбав контрольний пакет акцій великого виробника яловичини

Related Posts
Total
0
Share