PepsiCo встановила десятирічний рекорд продажів

Американський виробник безалкогольних напоїв та харчових продуктів PepsiCo оголосив про найшвидше зростання виручки від продажів за останні десять років. Причиною збільшення виручки стало повернення споживачів в ресторани, бари і на стадіони після коронавірусних обмежень, повідомляє Bloomberg.

Виручка від продажів у ІІ кварталі 2021 р зросла на 13% в органічному вираженні, без урахування придбань і змін валютних курсів, до 19,2 млрд доларів США. Аналітики очікували в середньому 17,9 млрд дол.

PepsiCo повідомила про зростання виручки на 6,8%, попри невизначеність навколо COVID. Акції PepsiCo виросли на 1,2% на торгах в Нью-Йорку.

Прибуток PepsiCo за квартал виріс до 1,72 дол. на акцію. Компанія підвищила прогноз зростання основного прибутку на акцію на весь рік до 11% при незмінному обмінному курсі.

Компанія заявила, що продовжить нинішні зусилля з реструктуризації до 2026 р, зосередивши увагу на поліпшенні промислового виробництва і оптимізації ланцюжків постачань. Програма вимагає витрат в розмірі 3,15 млрд дол. у порівнянні з попередньою оцінкою в 2,5 млрд дол.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 р вартість імпортованих алкогольних і безалкогольних напоїв в Україну становила 587 млн дол., що на 10 % перевищило показник 2019 р.

Як вже повідомляло NotaВene, американська компанія Coca-Cola запустила в Японії сервіс підписки на напої. Так компанія розраховує компенсувати падіння продажів в автоматах через пандемію. Автомати з їжею — класична риса японських міст вже більше 100 років — під час карантину стали приносити на 35% менше виручки.

Варто зазначити, що Coca-Cola, Diageo, Heineken і інші великі корпорації несуть істотні збитки через обмеження на рекламу алкоголю і нездорової їжі. За підрахунками компанії Brand Finance, втрати можуть перевищити 500 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна знизила імпорт нафти на 35%

Next Article

Україна за п'ять місяців збільшила експорт руди в Туреччину в 20 разів

Related Posts
Total
0
Share