Пасажиропотік Борисполя зріс на 66%

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” у січні-серпні поточного року обслужив 5 816 254 пасажирів, що на 66% більше ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє пресслужба державного підприємства.

Отже, за вісім місяців цього року аеропорт Бориспіль обслужив 3 339 622 пасажирів регулярних рейсів та 2 476 632 — нерегулярних.

У серпні послугами Борисполя скористалося 1 251 316 пасажирів, з них 827 556 — пасажири регулярних рейсів та 423 760 — нерегулярних.

Найбільш популярні міжнародні напрямки серед пасажирів аеропорту є відкриті для подорожей українців Туреччина, Єгипет та Греція. Так, сумарно доля мандрівників на рейсах до цих країн склала 46% від загальної кількості відправлених пасажирів. При цьому найбільше пасажирів було перевезено за такими напрямками: Анталія, Шарм-Ель-Шейх, Стамбул, Хургада, Даламан, Тиват, Амстердам, Бодрум, Тель-Авів та Іракліон.

Нагадаємо, що Міжнародний аеропорт “Бориспіль” увійшов до списку з десяти кращих аеропортів Східної Європи за результатами рейтингу The World’s Best Airports in 2021 британської консалтингової компанії Skytrax.

Варто зазначити, що за підсумками 2020 р державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” отримало 1,482 млрд грн чистих збитків,

Як вже повідомляло NotaВene, за результатами відкритого конкурсу наглядова рада державного підприємства “Міжнародний аеропорт Бориспіль” визначила переможцем конкурсу на посаду генерального директора Олексія Дубревського.

Total
0
Shares
Previous Article

Верховна Рада ухвалила закон про віртуальні активи

Next Article

Глобальне потепління завдає катастрофічної шкоди здоров'ю людини

Related Posts
Total
0
Share