Парламент звільнив п’ятьох міністрів за їх власним бажанням

3 листопада Верховна Рада задовольнила заяви про звільнення за власним бажанням п’ятьох членів уряду. Серед них — один перший віце-прем’єр, два віце-прем’єри і два міністри.

Для початку 322 народні депутати підтримали відставку Романа Абрамовського з посади міністра захисту довкілля та природних ресурсів. Він обіймав посаду міністра екології з 19 червня 2020 р.

Наступне рішення — звільнити за власним бажанням з посади першого віце-прем’єра – міністра економіки Олексія Любченка — підтримали 320 народних депутатів. Він обіймав посаду першого віце-прем’єра – міністра економіки з 20 травня 2021 р. До цього Любченко трохи більше року очолював Державну податкову службу, а у 2015-2020 рр був першим віце-президентом ПАТ “Украгрохімхолдинг”.

За відставку Олексія Резнікова з посади віце-прем’єра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій голосували 329 народних депутатів. Він працював на цій посаді з 4 березня 2020 р. Резніков є можливим кандидатом на призначення на посаду міністра оборони.

Найбільше всіх голосів за своє звільнення — 342 — зібрав віце-прем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості  Олег Уруський. Варто зазначити, що він менше своїх колег працював у кабінеті Дениса Шмигаля — Верховна Рада призначила Уруського на цю посаду 16 липня 2021 р.

Нарешті 341 народний депутат підтримав відставку Андрія Тарана з посади міністра оборони на підставі його заяви про звільнення за власним бажанням. Він обіймав посаду міністра з 4 березня 2020 р.

Нагадаємо, що в травні до парламенту надійшли заяви про відставку від міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка й міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Total
0
Shares
Previous Article

Найбільший у світі контейнерний перевізник Maersk показав рекордну виручку

Next Article

Вантажообіг морських портів скоротився на 8,5%

Related Posts
Total
0
Share