Паперові книги продаються краще електронних

У більшості країн люди купують паперові книги частіше, ніж електронні. Тенденція посилилася під час пандемії, повідомляє Gizmodo.

За даними дослідження Statista Advertising & Media Outlook, в США, де електронні книги дуже популярні, в минулому році їх купили тільки 23% американців. Паперовим книгам віддали перевагу 45% покупців, що майже в два рази більше.

У Китаї розрив між купленими електронними і паперовими книгами мінімальний. Першому варіанту в 2020 р. віддали перевагу 24% жителів, і це найвищий показник, а другому — 32%.

Жителі країн Європи теж віддають перевагу паперовим носіям. Наприклад, в Німеччині паперові книги купили 58% респондентів, а електронні — тільки 10%. Схоже співвідношення і у Франції: 52% і 8% відповідно.

Як вже повідомляло NotaВene, британська компанія Bookbarn International, яка продає і здає в оренду книги для зйомок фільмів і ТБ-програм, стверджує, що в період самоізоляції попит на їхні послуги значно виріс. Книгами цікавляться люди, що почали працювати з дому.

Генеральний діректор компанії Нік Бейтс розповів, що люди почали купувати книги, щоб поліпшити фон під час дзвінків у Zoom. У компанії повідомили, що попит зріс з декількох запитів до десяти продажів в тиждень. Іноді клієнти замовляють лише одну полицю з книгами, а іноді — цілу бібліотеку.

Total
0
Shares
Previous Article

Продажі персональних комп'ютерів і планшетів в світі виросли в півтора рази

Next Article

Дефіцит платіжного балансу України складає 961 млн дол.

Related Posts
Total
0
Share