Panasonic в Японії переходить на чотириденний робочий тиждень

Японська корпорація Panasonic приєдналася до зростаючого списку японських компаній, що пропонують працівникам перейти на чотириденний робочий тиждень, повідомляє NIKKEI Asia.

Головний виконавчий директор Panasonic Юкі Кусумі розповів на брифінгу для інвесторів, що корпорація прагне знайти ідеальний баланс між роботою та особистим життям для їхнього “багатопланового людського капіталу”. Panasonic також дозволить співробітникам перейти на дистанційну роботу, коли їхні партнери будуть переведені до інших місць.

Корпорація пояснює це рішення бажанням підтримати здоров’я працівників та дати їм можливість реалізувати свої особисті інтереси (хобі, волонтерство, підробітки, навчання). Насправді Японія прагне реформувати загальновідому культуру праці країни, яка призводить до очікуваних результатів. Як вказує NIKKEI Asia, країна все ще знаходиться наприкінці рейтингу за продуктивністю серед країн “Великої сімки”. Грунтуючись на позитивному досвіді європейських країн, після запровадження чотириденного робочого тижня уряд очікує підвищення продуктивності та покращення балансу між роботою та особистим життям у громадян.

Загалом у Японії на чотириденний робочий тиждень перейшли лише близько 8% компаній. У 2017 р її запровадили Yahoo Japan Corp. і Sompo Himawari Life Insurance Inc. Вони виділили додатковий вихідний на тиждень для співробітників, які доглядають дітей та старих родичів. IT-компанія Encourage Technologies ввела скорочення робочого тижня у квітні 2021 р, щоб отримати перевагу при найму співробітників. Інша компанія з Японії Shionogi & Co., яка виробляє ліки (зокрема, що працює над пероральним препаратом від коронавірсу), запровадить чотириденку у квітні поточного року. Shionogi пояснює це необхідністю надання працівникам вільного часу для здобуття нових навичок у міру того як підприємство освоює нові сфери бізнесу.

Експерименти з чотириденним робочим тижнем в різних країнах в основному призводили до підвищення продуктивності співробітників та скорочення проблем з їх психічним здоров’ям (таких як вигоряння та стрес), зменшення споживання електроенергії та в цілому зниження витрат на деякі робочі процеси. Проте, умови переходу досі обговорюються індивідуально кожною компанією і далеко не завжди на вигідних для співробітника умовах. Наприклад, навіть якщо рівень заробітної плати залишається на тому ж рівні, робоче навантаження на людей не змінюється, що може призвести до підвищеної тривожності та стресу через необхідність виконувати ті самі обов’язки лише у значно короткі терміни. У працівників також може збільшуватись тривалість робочого дня або пропорційно зменшуватись зарплата, через що у багатьох випадках доведеться шукати додаткове джерело доходу.

Японський уряд заявив, що має намір просувати концепцію чотириденного робочого тижня відповідно до своїх керівних принципів економічної та фіскальної політики. Можливо, в рамках цієї ініціативи будуть розроблені єдині державні заходи, що регулюватимуть трудові відносини в рамках чотириденки.

Нагадаємо, що уряд Іспанії ухвалив національний пілотний проєкт, який передбачає запровадження у країні чотириденного робочого тижня: експеримент триватиме три роки.

Як вже повідомляло NotaВene, британський туристичний сайт Holidu вибрав критерії для оцінки того, наскільки підходить місто для віддаленої роботи і склав рейтинг. У топ-20 не потрапило жодне місто зі США, зате виявилися відразу три локації в Таїланді. Столиця України — Київ — на 29-у місці рейтингу.

Total
0
Shares
Previous Article

Засновник Binance став найбагатшою людиною у світі криптовалют

Next Article

Імпорт бензину в 2021 р зріс на 16,5%

Related Posts
Total
0
Share