Пакистан скасував антидемпінгове мито на імпорт прокату з України

Національна тарифна комісія Пакистану скасувала антидемпінгове мито на імпорт холоднокатаного прокату з України за підсумками перегляду захисних заходів, повідомляє GMK Center.

З 2017 р. імпорт холоднокатаного прокату з України до Пакистану обкладався антидемпінговими митами у розмірі 18,32%-18,96%.

На початку 2021 р. Національна тарифна комісія Пакистану розпочала перегляд захисних заходів, за підсумками якого ухвалила скасувати мита на імпорт холоднокатаного прокату з України. Регулятор дійшов висновку, що відсутня будь-яка ймовірність повторного демпінгу імпорту металопродукції з України до Пакистану.

“Оскільки немає ймовірності повторення імпорту продукції, що розглядається, з України, отже, антидемпінгові мита, встановлені на імпорт товару, що розглядається, з України, скасовуються з негайним ефектом”, — повідомляє комісія.

За підсумками антидемпінгового розслідування антидемпінгове мито на імпорт холоднокатаного прокату з Китаю продовжено ще на п’ять років. Розмір захисних заходів — від 13,17% до 19,04%.

Нагадаємо, що в середині 2021 р. Таїланд продовжив на п’ять років мито на імпорт гарячекатаного прокату з України.

Як вже повідомляло NotaВene, міністерство торгівлі США у рамках завершеного адміністративного перегляду з метою перевірки дії раніше впроваджених мит на труби нафтогазового сортаменту з України розміром 7,47% попередньо визначило демпінгову маржу при постачаннях на ринок США розміром 30,19%.

Варто зазначити, що міжнародна комісія з торгівлі США (USITC) має намір продовжити на п’ять років термін дії антидемпінгових митних тарифів на імпорт вуглецевого обрізного товстолистового прокату з України.

Total
0
Shares
Previous Article

НБУ за тиждень продав на міжбанківському ринку 331 млн дол.

Next Article

Число суден, що пройшли через Суецький канал, оновило рекорд

Related Posts
Total
0
Share