Опубліковано рейтинг 100 найкращих місць для роботи в 2022 р.

Перше місце у рейтингу 100 найкращих місць для роботи вперше зайняла NVIDIA, а Meta впала на 36 позицій, повідомляє Glassdoor.

За рік склад компаній у списку змінився більш ніж на третину — до рейтингу увійшли 36 новачків. У топ-100 вперше опинилися Visa, яка посіла 71-е місце, і новачок фондового ринку — виробник електромобілів Rivian, який заїхав одразу на 20-е місце. Перше місце дісталося NVIDIA.

“З людьми тут легко працювати, і вони дуже корисні, інженерна культура це здорово. Генеральний директор чудовий і дбає про своїх співробітників, — наводить Glassdoor відгуки одного зі співробітників NVIDIA. — Люди, як і раніше, бачать у ній зростаючу компанію, має великий потенціал у майбутньому”.

95% співробітників порадили б NVIDIA своїм друзям. Стільки кажуть, що компанія має позитивні перспективи для бізнесу. І 98% схвалюють генерального директора Дженсена Хуанга.

Рейтинг складається щороку на основі анонімних відгуків співробітників компаній, яких просять розповісти про плюси та мінуси роботодавця, робочого місця, оцінити генерального директора, кар’єрні можливості, оплату та інші фактори.

Тільки три компанії потрапляють до списку щороку протягом усіх 14 років, коли Glassdoor його складає: консалтингова компанія Bain & Company (на третьому місці цього року), Google (сьоме місце) та Apple (56-е місце).

10 найкращих місць для роботи в США в 2022:

1. NVIDIA
2. HubSport
3. Bain & Company
4. eXp Realty
5. Box
6. Boston Consulting Group
7. Google
8. Veterans United Home Loans
9. lululemon
10. Salesforce

“Багато технологічних компаній потрапили в наш список завдяки їх гнучкому робочому середовищу, постійній підтримці протягом усієї пандемії та зосередженню уваги на підвищенні заробітної плати, пільг та балансу між роботою та особистим життям”, — зазначає Glassdoor.

Значно впали позиції в рейтингу Meta: з 11-го місця колишній Facebook перемістився на 47-е на тлі численних скандалів минулого року, коли політика компанії опинилася в центрі уваги суспільства і законодавців США.

Zoom перемістився до низу списку, ставши номером 100. Торік розробник сервісу відеоконференцій був 22-м.

Рейтинг складається для п’яти країн: США, Канади, Великої Британії, Франції та Німеччини. Чотири роботодавці цього року потрапили до всіх п’яти списків, усі вони представники технологічного сектора: Google, Salesforce, Microsoft та SAP.

Найкращі місця для роботи в Німеччині в 2022:

1. Salesforce
2. Google
3. Boston Consulting Group
4. Mercedes-Benz International
5. Porsche

Найкращі місця для роботи в Канаді в 2022:

1. Dell Technologies
2. Keg Restaurants
3. Roche
4. Ciena
5. Google

Найкращі місця для роботи у Великій Британії в 2022:

1. ServiceNow
2. AND Digital
3. Salesforce
4. Immediate Media Company
5. Abcam

Як вже повідомляло NotaВene, найпривабливішим містом для інвесторів і бізнесменів є Лондон. Консалтингова компанія Henley & Partners (H & P) порівняла 25 міст, в яких діють програми “Вид на проживання за інвестиції”, з точки зору безпеки, нерухомості, інфраструктури та інших параметрів.

Total
0
Shares
Previous Article

Запаси газу в ПСГ скоротилися на третину

Next Article

Ставка за євробондами України підскочила до 26,5%

Related Posts
Total
0
Share