Операційний прибуток Samsung збільшився на 28%

Операційний прибуток компанії Samsung Electronics зріс на 28% в річному порівнянні до 13,3 млрд доларів США, що відповідає максимальному з ІІІ кварталу 2018 р значенням. Виручка мала збільшитися на 9% до 61,2 млрд дол., повідомляє агентство Reuters.

Галузеві аналітики вгадали з сумою операційного прибутку, але очікували більшого від Samsung з точки зору виручки. Докладний квартальний звіт буде опублікований 28 жовтня, тоді ж можна буде зробити висновки про підсумки діяльності окремих структурних одиниць компанії. Очікується, наприклад, що виробництво напівпровідників збільшило операційний прибуток компанії на 79%, а норма прибутку в контрактному бізнесі перевищила 10%, але це неофіційні оцінки.

Публікація попередніх підсумків кварталу викликала зростання курсу акцій Samsung Electronics на 1%. Настрої інвесторів в подальшому буде визначати динаміка цін на мікросхеми пам’яті, від реалізації яких Samsung продовжує істотно залежати. Аналітики вважають, що компанії вдасться уникнути помітного зниження цін в наступному році, оскільки зазвичай виробники в умовах затоварення ринку намагаються обмежувати пропозицію. У них зараз не так багато резервів для нарощування обсягів виробництва у вигляді готових технологічних приміщень, та й вихід на ринок DDR5 сприятиме поліпшенню фінансових показників.

Поява на ринку в серпні нових моделей смартфонів Samsung зі складними дисплеями сприяла зростанню виручки мобільного підрозділу компанії, бо моделі Galaxy Z Flip3 і Galaxy Z Fold3 виявилися на корейському ринку на третьому місці по історичній популярності після Galaxy Note 10 і Galaxy S8. Зіпсували динаміку фінансових показників хіба що збільшені витрати на просування новинок.

Нагадаємо, що Samsung Electronics інвестує в будівництво нових заводів 45 млрд дол. Зокрема будівництво нового заводу в США стартує в цьому році. Компанія встановить все своє основне обладнання у 2022 р., а виробництво продукції почнеться в 2023 р. Станом на жовтень минулого року Samsung подав заявку в округ Тревіс, штат Техас, на покупку 258 акрів землі поруч зі своїм заводом. У 1996 р. Samsung відкрив офіс в Остіні, а потім двічі розширив свій завод з виробництва напівпровідників. Нещодавно компанія завершила впровадження обладнання для ливарного виробництва і виробничої лінії флеш-пам’яті NAND.

Як вже повідомляло NotaВene, Samsung продовжує займати лідируючу позицію на світовому ринку телевізорів. Південнокорейський гігант завойовує перше місце п’ятнадцятий рік поспіль.

Total
0
Shares
Previous Article

Головою Верховної Ради став Руслан Стефанчук

Next Article

Укрзалізниця за останні 3 місяці отримала майже мільярд гривень прибутку

Related Posts
Total
0
Share