Олексій Любченко отримав портфелі першого віцепрем’єра та міністра економіки

Верховна Рада призначила голову Державної податкової служби Олексія Любченка на посаду першого віцепрем’єра – міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, повідомляє агентство “Укрінформ“.

Його кандидатуру підтримали 293 народних депутати, у тому числі 228 — з фракції “Слуга народу”.

Нагадаємо, 18 травня парламент звільнив Ігоря Петрашко з посади міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства згідно його заяві про відставку. Він обіймав цю посаду з 17 березня 2020 р.

Олексій Любченко — голова Державної податкової служби з 29 квітня 2020 р. У 2009-2011 рр. він працював обіймав посаду заступника голови Державної податкової адміністрації.

Любчнеко також працював у податковій адміністрації в Кіровоградській області, потім очолював податкову адміністрацію Черкаської області. В різні роки обіймав посади заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації, помічника народного депутата Віктора Тимошенка, радника голови Державної фіскальної служби, першого віцепрезидента ПАО “Украгрохімхолдинг”.

Як вже повідомляло NotaВene, 20 травня Верховна Рада підтримала кандидатуру головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка на посаду міністра охорони здоров’я. За відповідну постанову проголосували 262 народних депутати.

20 травня Верховна Рада призначила голову Державного агентства автомобільних доріг Олександра Кубракова міністром інфраструктури. Його кандидатуру підтримали 284 народних депутати.

Total
0
Shares
Previous Article

Квартальний обсяг ринку смартфонів перевищив 100 млрд грн

Next Article

АвтоКрАЗ поставлятиме вантажні автомобілі для армії США

Related Posts
Total
0
Share