Окупанти РФ бомблять залізницю з потягами біженців

Російські окупанти бомбардують ділянки залізниці, по яким проходят маршрути потягів з біженцями не лише на сході та в центрі, а в західних областях. Про це виданню Politico.eu повідомив голова “Укрзалізниці” Олександр Камишин.

“Ми постійно ремонтуємо наші шляхи, але й вони (рос. окупанти – ред.) їх постійно руйнують. Але ми мусимо перевозити людей, отже ми продовжуємо ремонтувати під обстрілами”, – сказав Камишин. За його підрахунками, УЗ перевезла вже 670 тис. чоловік з центру, східу та південних областей в напрямку західних областей або до Львіва та Ужгороду, або ж під самий кордон з ЄС.

Камишин розповів, що розклад руху потягів оновлюються кожного дня о 21.00 попереднього дня з урахуванням обстановки по містах.

На питання кореспондента Politico.eu про те, якої технічної допомоги потребує державна компанія УЗ, Камишин дав чіткий меседж: “Змусіть Путіна зупинити війну. Це єдине, що ми не можемо зробити самотужки”.

Сьогодні зранку (середа 2 березня) Укрзалізниця повідомила, що готова рухатись під обстрілами по спеціально створеному коридору для евакуації цивільних з Волновахи, Донецька та Маріуполя

Зазначимо, що УЗ почала виробляти протитанкові загорожі (залізні їжаки, зокрема). А найбільший український авіаперевізник МАУ (Міжнародні авіалінії України) запропонував своїх стюардів для допомоги перевантаженим провідникам УЗ поки над Україною заборонені цивільні авіарейси.

Total
0
Shares
Previous Article

Знищено командний пункт окупантів під Чорнобилем

Next Article

Чому для НАТО потрібно закрити небо над Україною

Related Posts
Total
0
Share