Одеський авіазавод збиратиме американські військові вертольоти

Ліцензійну збірку американських вертольотів Bell UH-1 Iroquois почнуть на Одеському авіаційному заводі. Про це під час візиту на підприємство повідомив директор державного концерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв, повідомляє Український мілітарний портал.

За його словами, виробництво розмістять в одному з цехів заводу. Перший борт повинен бути зібраний до 30-річчя Незалежності України, тобто влітку 2021 р.

Організація виробництва вертольотів зараз знаходиться на завершальній стадії. Проєкт фінансується за рахунок інвестиційних коштів, зазначив Гусєв.

Директор авіазаводу Віталій Юхачов підкреслив, що Iroquois — багатоцільовий вертоліт. Він може бути і транспортним, і пасажирським, а при наявності підвісного озброєння — ударним.

Bell UH-1 Iroquois — військовий гелікоптер з одним газотурбінним двигуном, виконаний по класичній схемі з кермовим гвинтом.

Свою доцільність гелікоптер довів протягом В’єтнамської війни. Там він отримав прізвисько “Г’юі” (англ. Huey) від маркування HU-1. Під час війни приблизно 7 000 гелікоптерів було переправлено у В’єтнам.

Варто зазначити, що до переліку підприємств зі складу державного концерну “Укроборонпром”, які отримали право самостійного експорту продукції власного виробництва, увійшли “Новатор”, “НВК “Іскра”, “Луцький ремонтний завод “Мотор” та “Авіакон”.

Нагадаємо, Укроборонпром — приклад того, як зупинити процес реформ найбільшої держкомпанії, може позиція чиновників, охочих і далі в ручному режимі управляти підприємствами. Проєкт корпоратизації державного оборонного концерну схвалили президент України, РНБО, Верховна Рада. Процес застопорився зусиллями Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Як вже повідомляло Nota Вene, у січні міністерство торгівлі США запровадило санкції проти китайських компаній. До списку увійшов виробник авіапродукції Skyrizon Aircraft Holdings Limited, інвестор українського ПАТ “Мотор Січ”.

“Skyrizon, китайська державна компанія, робить зусилля придбати і освоїти іноземні військові технології, що становить значну загрозу національній безпеці і зовнішньополітичним інтересам США”, — йдеться в повідомленні міністерства.

У 2016 р. власник Skyrizon дає 100 млн дол. кредиту під 0,3% річних заводу “Мотор Січ”, який в зв’язку із забороною на військово-технічне співробітництво з агресором вже два роки офіційно не працював з Росією, куди до війни експортувалось 70% продукції.

Голова правління АТ “Мотор Січ” Вячеслав Богуслаєв намагався зберегти російські військові замовлення на Оршанському авіаремонтному заводі в Білорусі, в якому він з білоруським партнером має 99,2% акцій. Там Богуслаєв планував модернізувати гелікоптери МІ-8. Російська військова авіація, в основному, літає на двигунах заводу “Мотор Січ”.

Коли Білий дім заявив, що продаж заводу “Мотор Січ” китайській компанії створює загрозу національній безпеці США, держсекретар Майк Помпео під час візиту до Києва в січні 2020 р. вимагав призупинити угоду зі Skyrizon, держконцерну “Укрборонпром” інвестор запропонував 25% акцій заводу.

Total
0
Shares
Previous Article

ЄС запроваджує електронні сертифікати вакцинації

Next Article

Зеленський запропонував податкову амністію

Related Posts
Читать дальше

Невеликі сімейні ферми отримуватимуть субсидію в 5 тис. грн на гектар

Кабінет міністрів удосконалив процес надання державної фінансової підтримки для розвитку фермерських господарств, тому відтепер аграрії зможуть отримати субсидію…
Total
0
Share