Обсяги вантажоперевезень по Дніпру за 9 місяців зросли на третину

Від початку року вантажні перевезення Дніпром склали 9,98 млн тонн, що на 34,9% (або на 2,58 млн тонн) більше ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє річкова інформаційна служба філії “Дельта-Лоцман“.

Протягом січня-вересня було здійснено 11739 рейсів, проти 7899 рейсів у 2020 році (+ 48,6%). Основна частка вантажів — це будівельні матеріали, обсяги транспортування яких виросли на 92,1% і досягли 6,93 млн тонн.

На другому місці — зернові вантажі. Обсяг перевезення зменшився в порівнянні з показником минулого року на 17,4% і склав 2,03 млн тонн.

Нагадаємо, що українські металургійні підприємства в січні-липні скоротили відвантаження металопродукції по Дніпру на 15,7% в порівнянні з відповідним періодом 2020 р — до 733,6 тис. т.

Як вже повідомляло NotaВene, Верховна Рада ухвалила в першому читанні та за основу законопроєкт про мультимодальні перевезення (№4258).

Законопроєкт пропонує впровадити в Україні поняття мультимодального та комбінованого перевезення вантажів, мультимодального терміналу, документа мультимодального перевезення, оператора та замовника такого перевезення, визначення договору мультимодального перевезення, його умов, прав і зобов’язань сторін, основних принципів державного регулювання і державної допомоги щодо такого виду перевезень.

Проєкт закону, зокрема, пропонує закріпити право учасників мультимодальних перевезень здійснювати перевезення вантажу на підставі складання єдиного договору щодо всіх етапів перевезення незалежно від зміни видів транспорту і здійснювати перевезення вантажу за одним перевізним документом, за яким сторони досягли згоди.

Варто зазначити, вантажні перевезення по річках України в 2020 р. зменшилися на 13,3% — до 15,8 млн тонн. “Здебільшого річками транспортували вугілля, будматеріали, зернові, металопродукцію та руду”, — повідомляє асоціація “Річки України”.

Total
0
Shares
Previous Article

Ціни на алюміній досягли 13-річного максимуму

Next Article

Виробники кави в Колумбії піднімають ціни у всьому світі

Related Posts
Читать дальше

Уряд взяв на себе управління над Енергоатомом і Укргідроенерго

Кабінет міністрів перебрав управління над державним підприємством “НАЕК” Енергоатом “, ПрАТ “Укргідроенерго”, ПрАТ “Нижньодністровська ГЕС “і трьома теплоелектроцентралями,…
Total
0
Share