Обсяги торгівлі криптовалютою впали на 40%

Обсяги торгів на основних кріптовалютних біржах впали в червні більш ніж на 40% в порівнянні з травнем, показало дослідження аналітичної компанії CryptoCompare. У числі факторів, що вплинули на зниження активності на кріптовалютном ринку називається введення жорстких заходів урядом Китаю щодо майнінгу і торгівлі цифровою валютою, а також більш низьку волатильність віртуальних грошей, повідомляє Reuters.

За даними CryptoCompare, обсяги спотових торгів (з негайною оплатою) впали на 42,7% до 2,7 трлн доларів США, а обсяги довгострокових кріптовалютних угод — на 40,7% до 3,2 трлн дол.

“Турбулентність тривала, оскільки Китай продовжив реалізацію жорстких заходів, спрямованих проти видобутку біткоіну, — зазначає CryptoCompare. — У результаті більш низьких цін і волатильності спотові обсяги скоротилися”.

Біткоін, найбільша криптовалюта на ринку віртуальних грошей, впав минулого місяця в ціні більш ніж на 6%, досягнувши мінімуму з січня. Це пов’язано в першу чергу з тим, що влада Китаю посилила введені місяцем раніше обмеження на торгівлю та майнінг біткоіну.

За оцінкою CryptoCompare, найбільша в США криптовалютна біржа Binance, яка зіткнулася з пильною увагою регулюючих органів по всьому світу, зберегла позиції найбільшої платформи за обсягами спотової торгівлі. Проте обсяги продажів на Binance впали в червні на 56% до 668 млрд дол.

Нагадаємо, що Народний банк Китаю оголосив про закриття компанії, що займалася розробкою програмних сервісів для транзакцій віртуальних валют. Додатково центробанк КНР застеріг інші бізнеси від будь-якої допомоги подібним організаціям, включаючи надання приміщень або маркетингових послуг.

Варто зазначити, що міністерство фінансів США оголосило, що режим звітності по рахунках понад 10 тис. доларів буде зачіпати операції з використанням кріптовалютних активів. Це означає, що дані про всі транзакції з криптовалютою на суму 10 тис. дол. і більше повинні надаватися в Податкове управління США (IRS).

Як вже повідомляло NotaВene, у червні вартість біткоіну опустилася нижче 30 тисяч доларів США. Ціна криптовалюти вперше опустилася до такого рівня з січня 2021 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Байден повертає конкуренцію на IT-ринку

Next Article

У світі спостерігається бум будівництва фабрик з виробництва мікросхем

Related Posts
Total
0
Share