Обсяг відкритих у світі нафтогазових родовищ став мінімальним за 75 років

У січні-листопаді 2021 р у світі було відкрито нафтогазові родовища із загальним обсягом передбачуваних запасів 4,7 млрд барелів нафтового еквівалента — це мінімальний показник за 75 років, повдомляє MarketWatch з посиланням на дані консалтингової компанії Rystad Energy.

У 2020 р показник був майже втричі вищим — 12,5 млрд барелів нафтового еквівалента.

“Незважаючи на те, що кілька перспективних свердловин заплановано пробурити до кінця року, навіть значного відкриття може бути недостатньо для збільшення показника за 2021 р, оскільки буріння можуть не встигнути завершити в цьому календарному році”, — зазначає віце-президент з досліджень у сфері видобутку та розвідки Rystad Energy Палзор Шенга.

Нагадаємо, що світові інвестиції на розвиток і підтримку відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), електротранспорту та інших технологій, які спрямовані на декарбонізацію, досягли в 2020 р рекордної позначки у 501 млрд доларів США.

Як вже повідомляло NotaВene, компанія Chevron планує виручити кілька мільярдів доларів від продажу нафтогазових активів в районі родовищ в Ігл-Форд у Південному Техасі (США). Мова йде про 3,8 млрд дол. У матеріалах галузевого гіганта, що доповнюють звіт за 2020 р, активи в цьому районі значилися в числі ключових для компанії.

Як вже повідомлялось, хедж-фонд Engine No. 1, що ратує за декарбонізацію нафтогазової галузі, проштовхнув до ради директорів Exxon Mobil трьох своїх представників, проводить зустрічі з керівництвом інших нафтових компаній. Зокрема, мова йде про галузевий гігант Chevron.

Слід зазначити, що нафтогазові компанії всього світу готові розпродати активи на загальну суму 140 млрд дол. під тиском інвесторів і захисників навколишнього середовища, які наполягають на прийнятті додаткових заходів по боротьбі зі зміною клімату.

Total
0
Shares
Previous Article

Apple захопив чверть ринку 5G-смартфонів

Next Article

Провідні аукціонні дома ставлять рекорди продажів

Related Posts
Total
0
Share