Обсяг світової економіки в 2022 р перевищить 100 трлн дол.

Згідно зі звітом Центру економічних та ділових досліджень (CEBR), у 2022 р обсяг світової економіки вперше перевищить 100 трлн доларів США. повідомляє Reuters.

Китай може випередити США і стати першою світовою економікою у 2030 р, що на два роки довше, ніж прогнозувалося раніше.

Індія вже в наступному році може випередити Францію, а потім Велику Британію в 2023 р, щоб відновити своє місце шостої найбільшої економіки світу.

Німеччина перебуває на шляху до того, щоб випередити Японію за рівнем обсягу економіки у 2033 р.

“Важливим питанням у 2020 роках є те, як світові економіки справляються з інфляцією, яка зараз досягла 6,8% у США”, — сказав заступник голови CEBR Дуглас МакВільямс.

Нагадаємо, що за даними Міжнародного валютного фонду минулого року глобальний борг виріс максимальними темпами з часів Другої світової війни і досяг рекордних 226 трлн доларів США на тлі світової епідеміологічної кризи та глибокої рецесії.

Як вже повідомляло NotaВene, показник глобального боргу в другому кварталі 2021 р зріс до нового рекордно високого рівня, наблизившись до позначки 300 трлн дол., водночас співвідношення боргу до ВВП вперше з початку пандемії скоротилося.За оцінками Інституту міжнародних фінансів (IFF), “загальний рівень глобального боргу, який включає борги уряду, домогосподарств, корпорацій та банків, зріс на 4,8 трлн дол. наприкінці червня, сягнувши 296 трлн дол. після незначного зниження в першому кварталі”.

Слід відзначити, що міжнародне рейтингове агентство Fitch оприлюднило грудневу доповідь Global Economic Outlook (GEO), в якій знизило прогноз зростання світової економіки на 2021 р до 5,7% з очікуваних у вересні 6%, відзначивши негативні наслідки високої інфляції, а також проблем, що зберігаються в ланцюжках поставок. Прогноз зростання світового ВВП на 2022 р знижено до 4,2% з 4,4%.

Total
0
Shares
Previous Article

У комп'ютерній грі Chernobylite з'явилися локації Прип'яті

Next Article

Україна вдвічі скоротила експорт меду

Related Posts
Читать дальше

Bellingcat знімає фільм про зрив операції з затримання найманців з групи Вагнера

Журналісти британського онлайн-проєкту Bellingcat проводять розслідування і знімають документальний фільм про операцію українських спецслужб по затриманню найманців з…
Total
0
Share