ОАЕ розпочинали судову реформу із запрошення суддів з-за кордону

На початковому етапі судової реформи в Об’єднаних Арабських Еміратах більшість суддів були з Єгипту, Судану, Марокко та Йорданії. Про це повідомив державний прокурор ОАЕ Абдулла Алджефрі під час онлайн зустрічі з головою партії Національна платформа Катериною Одарченко.

Зокрема, йшлось про реформи в освітній, медичній, судовій та економічній сферах в ОАЕ, завдяки яким ця держава Перської затоки створила унікальну історію власного успіху, коли менш ніж за 50 років увійшла в десятку найбагатших економік світу.

Катерина Одарченко розповіла, що в Україні склалась криза суспільної довіри до судової системи. Про рівень корупції в українських судах світ дізнався, завдячуючи «плівкам судді Вовка», що були оприлюднені НАБУ.

Говорячи про можливість в Україні переймати іноземний досвід реформування судової системи, Алджефрі зазначив, що успіх будь якої реформи визначає формування цілісного бачення запланованих змін.

«Для запуску реформи не годиться досвід будь-якої країни. Для початку потрібно зрозуміти причини, чому люди не довіряють судам. Тому немає легких рішень, які можна зробити по алгоритму», – сказав він. 

На думку держпрокурора з ОАЕ, реформу суддів варто розпочинати з пілотного проекту. Для початку можна інвестувати у декількох висококваліфікованих правників, запросити їх з інших держав і доручити проаналізувати судову систему в Україні. 

Окрім державного прокурора ОАЕ, Катерина Одарченко як голова партії “Національна платформа” в рамках обміну досвідом і пошуку шляхів розвитку соціально-економічної сфери провела зустрічі з іншими спеціалістами в ОАЕ, зокрема, з політичним консультантом Амані ОʾНіл, спеціалістом з економічної політики Аль Шуфейхі та спеціалістом із зв’язків із владою (Government Relations) Абдельгані Алі. Також обговорювались можливості для інвестицій з ОАЕ в Україну.

Як повідомляло NotaBene, Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співпрацю з компанія INTELMAX Management Consulting (ОАЕ), що сприятиме впровадженню блокчейн-технології в державні процеси і послуги.

Докладно, що покладено в основу державного управління в ОАЕ, яке стало запорукою стрімкого і потужного розвитку країни, – в блозі Катерини Одарченко на нашому сайті.

Total
0
Shares
Previous Article

Велика Британія інвестує 3 млрд фунтів в перехід громадського транспорту на екологічні автобуси

Next Article

Кількість ресторанів і кафе в Україні зменшилася за рік на 20%

Related Posts
Читать дальше

Казахстан починає щеплення населення вакциною власного виробництва QazVac

У Казахстані пройшло відвантаження першої партії вакцини QazVac (QazCovid-in), виробленої на базі Науково-дослідного інституту проблем біологічної безпеки, повідомляє…
Total
0
Share