Новим міністром енергетики став Герман Галущенко

Верховна Рада підтримала призначення віцепрезидента НАЕК “Енергоатом” Германа Галущенка міністром енергетики та вугільної промисловості. Це рішення підтримали 305 народних депутатів, повідомляє інформаційне агентство “Укрінформ“.

Фракція партії “Слуга народу”22 квітня обговорила кандидатуру Галущенка на посаду міністра енергетики. 26 квітня розпочався збір підписів за його призначення. А через два дні він знайшов підтримку парламентського комітета з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Галущенко працював віцепрезидентом Національної акціонерної енергетичної компанії “Енергоатом” з травня 2020 р. У 2013-2014 р. працював на посаді виконавчого директора з правового забезпечення “Енергоатому”.

Галущенко працював в органах прокуратури, Міністерстві закордонних справ. Обіймав посади заступника керівника департаменту секретаріату (адміністрації) президента України, директора департаменту судової роботи Міністерства юстиції.

Варто зазначити, 17 грудня Верховна Рада не підтримала кандидатуру колишнього виконавчого директора НАК “Нафтогаз України” Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики. За його призначення голосувало тільки 186 народних депутатів з 226 необхідних. 21 грудня Кабінет міністрів призначив Вітренка виконуючим обов’язки міністра енергетики.

28 квітня уряд звільнив з посади голови правління НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва і призначив на його місце Юрія Вітренка.

Нагадаємо, Національна енергетична акціонерна компанія “Енергоатом” за І квартал 2021 р. отримала 16,44 млрд грн чистого доходу.

Як вже повідомляло NotaВene, за повний 2020 р. Національна атомна енергогенеруюча компанія  “Енергоатом” відзвітувала про чисті збитки на суму 4,8 млрд гривень. За власним фінансовим планом, компанія мала закінчити рік із прибутком у сумі 1,6 млрд грн.

Total
0
Shares
Previous Article

З початку року більше тисячі контейнерів виявилися на дні світового океану

Next Article

Укрпошта в I кварталі отримала 128 млн грн збитків

Related Posts
Total
0
Share