Нова Пошта доставлятиме міжнародні вантажі власними літаками

Група компаній “Нова Пошта” запускає власну авіакомпанію, яка здійснюватиме доставку міжнародних вантажів, повідомляє агентство “Укрінформ“.

Нова авіакомпанія отримала назву Supernova Airlines. Вона матиме власний флот та підпорядковуватиметься компанії “Нова Пошта Глобал”. Рейси будуть здійснюватися з міжнародних аеропортів “Бориспіль” та “Львів”. Авіаперевізник доставлятиме виключно міжнародні вантажі.

“Для перевезення відправлень наших клієнтів ми співпрацюємо з авіакомпаніями-партнерами і дуже вдячні їм за плідну співпрацю. Однак обсяги перевезень невпинно зростають і потрібно освоювати нові горизонти. Рішення запустити власну авіакомпанію продиктовано тим, що ми хочемо й надалі гарантувати клієнтам високу якість, швидкість та прогнозованість доставки”, — заявив СЕО “Нової Пошти Глобал” Юрій Беневитський.

Мережа компанії налічує понад 8700 відділень по всій Україні, а кількість відправлень за 2020 р перевищила 327 млн. “Нова Пошта Глобал” розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 р чистий прибуток групи компаній “Нова Пошта” зріс на 26,6% — до 991,292 млн грн.

Чистий дохід компанії в 2020 р також зріс приблизно на чверть (25,6%) і склав 16,903 млрд грн. Операційний прибуток в минулому році склав 1,538 млрд грн проти 1,024 млрд грн роком раніше. Валовий прибуток Нової Пошти в минулому році зріс до 4,025 млрд грн.

Група компаній “Нова Пошта” надає повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До неї входять, зокрема, ТОВ “Нова Пошта”, “НП Логістик”, NovaPay і “Нова Пошта Глобал”, “Нова пошта Молдова”.

Total
0
Shares
Previous Article

Оборот світової торгівлі до кінця року зросте на 10,8%

Next Article

Світові авіакомпанії зобов'язалися скоротити викиди CO2 до нульового рівня до 2050 р

Related Posts
Total
0
Share