Німецька мережа магазинів з продажу продуктів харчування Lidl заходить в Україну

Німецька Schwarz Group виходить на ринок України і буде розвивати роздрібну мережу продуктів харчування Lidl, повідомляє Retailers з посилання на видання Lebensmittel Zeitung.

Як випливає з внутрішнього листи Schwarz, копію якого має в своєму розпорядженні видання, розпочинати роботу Lidl в Україні буде 47-річний Адам Мішчішін. Менеджер офіційно представлений як менеджер Lidl Україна. Документ про призначення Мішчішіна підписаний генеральним директором Lidl Гердом Хшановським і директором із закупівель Тімом Борком.

Група Schwarz, в якій працюють 500 000 співробітників, входить в число провідних роздрібних компаній в світі. Штаб-квартира компанії розташована в Неккарзульмі, Німеччина. Основними брендами роздрібної торгівлі продуктами харчування є компанії Lidl і Kaufland. У групу компаній входить також виробництво продуктів харчування Schwarz Produktion і компанія з утилізації, сортування і переробки відходів PreZero.

За даними офіційного сайту, компанія управляє 12 900 магазинами в 33 країнах, виручка в 2020 р склала 125,3 млрд євро.

Нагадаємо, що в лютому 2021 р Fozzy Group, другий за оборотами ритейлер України, запросив у Антимонопольного комітету дозвіл на набуття контролю над активами ритейлової групи “Фуршет”.

Як вже повідомляло NotaВene, світова мережа ресторанів швидкого харчування Burger King виходить на ринок України.

Варто зазначити, що торгівельні мережі Aldi та Lidl втратили частку продуктового ринку вперше за 10 років на ринку Великої Британії. У той же час частка їх конкурента Tesco виросла вперше з 2016 р на тлі різкого зростання онлайн-покупок під час пандемії.

Total
0
Shares
Previous Article

ArcelorMittal призупинила виробництво сталі через високу вартість енергоносіїв

Next Article

ВВП України в січні-серпні збільшився на 2,9%

Related Posts
Total
0
Share