Німеччина зібрала рекордну кількість податків на собак

Федеральне статистичне агентство Німеччини підрахувало, що в 2020 р за рахунок оподаткування власників собак німецька скарбниця отримала 380 млн євро, повідомляє Deutsche Welle.

У 2020 р, коли Німеччину охопила пандемія коронавірусу, до бюджету держави надійшли рекордні податкові збори від власників собак. Фіскальні служби отримали близько 380 млн євро, повідомляє Федеральне статистичне агентство.

У порівнянні з 2019 р збори від оподаткування на утримання собаки в ФРН збільшилися на 2,7%. У 2021 р ця тенденція збергігається: в першому кварталі відповідні податкові надходження склали вже 159 млн євро, що на 8,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Незважаючі на ті, что кількість домашніх улюбленців действительно могла збільшитися через пандемію, тенденція до зростання податкових зборів з’явилася ще раніше. Як відзначають статистики, в 2010 р до бюджету за цією статтею надійшло лише 258 млн євро.

Після появи вдома собаки власник повинен зареєструваті його в податковій інспекції за місцем проживання. Розмір податків залежить від міста або населеного пункту, податки на бійцівськіх собак в багатьох містах вищє. Якщо хтось має кілька собак, то податки доведеться платити за кожну окремо, а за кожну наступну — більше, ніж за попередню.

Власники кішок від сплати податків в Німеччині поки звільнені. У країні проживає близько 35 млн собак, кішок, хом’яків та інших домашніх тварин.

Як вже повідомляло NotaВene, економіка Німеччини скоротилася на 5% в 2020 р після десяти років безперервного зростання.

Нагадаємо, що в Німеччині віддалена робота в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 допомогла знизити викиди вуглекислого газу на 72%.

Total
0
Shares
Previous Article

Електролітак Rolls-Royce зробив перший випробувальний політ

Next Article

Суд визнав банкрутом машинобудівний завод Ахметова

Related Posts
Total
0
Share