Німеччина позбавляється залежності від російського газу

Germany’s Social Democrats Party (SPD) candidate for chancellor Olaf Scholz gestures during a hybrid party conference for the approval of the traffic light coalition agreement at the party headquarters in Berlin, Germany, on December 4, 2021. (Photo by HANNIBAL HANSCHKE / POOL / AFP) (Photo by HANNIBAL HANSCHKE/POOL/AFP via Getty Images)

Німеччина відновила плани з побудови двох LNG-терміналів у країні, а також збільшить власні запаси природного газу, щоб знизити залежність від російського газу після вторгнення Росії в Україну, повідомляє ВВС.

“Ми зробимо більше, щоб забезпечити безпечне енергопостачання для нашої країни, — сказав канцлер на спеціальній сесії Бундестагу, призначеній подіям в Україні. — Ми повинні змінити курс, щоб подолати нашу залежність від імпорту від окремих постачальників енергії”.

Німеччина зазнала тиску з боку інших західних країн, щоб вона стала менш залежною від російського газу, але її плани поступово припинити роботу вугільних електростанцій до 2030 р. та закрити свої атомні електростанції залишають у неї мало варіантів. Очікується, що країна буде орієнтуватися на LNG-поставки, зокрема із США.

Нагадаємо, що міністерство економіки ФРН отримало вказівки призупинити сертифікацію Північного потоку-2, заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц. Регулятор до цього стверджував, що планів вносити зміни до сертифікації газопроводу у зв’язку з визнанням Росією ДНР і ЛНР немає.

Як вже повідомляло NotaВene.news, світова торгівля скрапленим природним газом (СПГ) у 2021 р. зросла на 6% у річному зіставленні та склала 380 млн т, оскільки економіка оговталася від економічного впливу пандемії COVID-19.

Total
0
Shares
Previous Article

Економіка РФ через санкції впаде на 20%

Next Article

Shell і BP позбавляються від своїх активів у Росії

Related Posts
Total
0
Share