Незабаром в уряді з’являться вакансії на двох міністрів

Верховна Рада 18 травня розглядатиме кадрові питання: заяви про відставку написали міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко та міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“До ВР надійшли заяви про відставку за власним бажанням міністрів Петрашка та Криклія. Кадрові питання буде розглянуто у вівторок на позачерговому засіданні”, — пише народний депутат Олександр Качура у своєму Telegram-каналі.

Він також зазначив, що 17 травня відбудеться засідання фракції “Слуга народу”, на якому буде розглянуто нові кандидатури на посаду міністра економіки та міністра інфраструктури.

Раніше прессекретар голови Верховної Ради Ольга Туній повідомила журналістам, що до парламенту надійшли заяви про відставку від міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка й міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Як вже повідомляло NotaВene, 29 квітня Верховна Рада підтримала призначення віцепрезидента НАЕК “Енергоатом” Германа Галущенка міністром енергетики та вугільної промисловості. 

Total
0
Shares
Previous Article

Світовий автопром втратить 110 млрд дол. через дефіцит мікросхем

Next Article

Уряд обмежив націнки на пальне

Related Posts
Total
0
Share