Невеликі сімейні ферми отримуватимуть субсидію в 5 тис. грн на гектар

Кабінет міністрів удосконалив процес надання державної фінансової підтримки для розвитку фермерських господарств, тому відтепер аграрії зможуть отримати субсидію в сумі 5 тисяч гривень на гектар для розвитку невеликих сімейних ферм, повідомляє Укрінформ.

“Аграрії зможуть отримати субсидію в сумі 5 тисяч гривень на гектар для розвитку невеликих сімейних ферм. Водночас загальна сума не перевищуватиме 100 тисяч гривень на одне господарство”, — зазначає прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, йдеться про збільшення розміру державної субсидії новоствореним фермерським господарствам на одиницю оброблюваних угідь.

Прем’єр підкреслив, що це рішення спрямоване на забезпечення рівних умов на ринку щодо залучення дешевих ресурсів для розвитку та становлення фермерських господарств.

Нагадаємо, підприємства аграрного сектора отримали найбільше кредитів за урядовою програмою “Доступні кредити 5-7-9%”, яка передбачає компенсацію частини процентної ставки за рахунок державного бюджету.

Як вже повідомляло NotaВene, Верховна Рада в рамках земельної реформи розглядає поправки до законопроєкту №2194 щодо передачі землі територіальним громадам. Згідно документу, у власність громади перейдуть тільки землі, котрі на сьогодні нікому не належать — так звані землі запасу.

Total
0
Shares
Previous Article

Ціни на житло з початку року зросли на 11,4%

Next Article

Samsung інвестує в будівництво нових заводів 45 млрд дол.

Related Posts
Total
0
Share