Netflix скорочує викиди парникових газів

Netflix поставив перед собою мету до кінця 2022 р. досягти “чистого нуля” викидів парникових газів. У планах компанії — скоротити частину викидів і знайти способи компенсації або уловлювання інших, повідомляє The Verge.

До 2030 р. Netflix планує скоротити викиди від своєї діяльності і споживання електроенергії на 45%. Ця мета приблизно збігається з дослідженнями провідних вчених-кліматологів, які виявили, що в цьому десятилітті викиди парникових газів повинні скоротитися приблизно на 45% по всьому світу.

Netflix планує інвестувати в програми, присвячені збереженню і відновленню екосистем, в яких природним чином накопичується вуглекислий газ, що нагріває планету. Спроби нейтралізувати вуглецевий слід компаній за рахунок посадки дерев і збереження лісів в минулому не приводили до значного скорочення викидів парникових газів. Netflix, однак, заявляє, що розробив ретельний процес перевірки таких проєктів.

Netflix вперше розкрив свій річний вуглецевий слід у звіті по екологічному соціальному управлінні. Це показало, що в минулому році компанія виробила близько 1,1 млн метричних тонн CO2, що еквівалентно щорічним викидам приблизно 240 тис. легкових автомобілів. Але цей показник не враховує викиди від інтернет-інфраструктури, необхідної для потокової передачі шоу, або від пристроїв, які люди використовують для перегляду їхнього контенту.

Netflix забруднив у 2020 р. трохи менше, ніж у 2019 р., але, ймовірно, не навмисно. Виробництво великої кількості контенту Netflix було відкладено в минулому році через пандемію, що, за словами компанії, стало основною причиною 14% зниження викидів у минулому році.

За рік до пандемії споживання енергії Netflix різко зросло. У 2019 р. компанія використовувала на 84% більше електроенергії в порівнянні з минулим роком (абонентська база виросла на 20% за той же період.) Netflix пояснює значну частину цього зростання тим, що компанія самостійно виробляє більше власних фільмів і телешоу.

Фізичне виробництво брендованого контенту Netflix складає половину всього вуглецевого сліду компанії в 2020 р. На корпоративні операції та закуплені товари прийшлося ще 45% викидів, а на центри обробки даних — 5%.

Netflix заявляє, що коли справа доходить до зйомок по всьому світу, компанія планує наймати більше місцевих знімальних груп, щоб уникнути забруднення під час подорожей. Виробник контенту також хоче зробити свої операції більш ефективними, щоб в першу чергу скоротити споживання енергії. Компанія має найбільший контроль над цим у своїх власних студіях, але заявляє, що також спробує вплинути на постачальників центрів обробки даних, з якими працює. Одна невелика зміна, яку компанія вже внесла, — це перехід від ламп розжарювання до значно більш ефективного світлодіодного освітлення у багатьох своїх студіях.

Нагадаємо, ринок аніме в Японії за підсумками 2019 р. досяг рекордного показника в сьомий раз поспіль. Згідно з доповіддю Асоціації японської анімації , загальний обсяг ринку в минулому році склав близько 24 млрд 300 млн доларів США, що на 3 млрд 200 млн дол. більше показника 2018 р.

Варто зазначити, що Netflix набрав 200 млн передплатників. Стрімінговий сервіс відзвітував про доходи та витрати за IV квартал 2020 р. — компанії більше не потрібно залучати зовнішнє фінансування для повсякденної діяльності. Це важливий момент для сервісу, адже майже десять років йому доводилося робити контент в борг, зайнявши за цей час близько 16 млрд доларів. У компанії ще залишається борг від 10 до 15 млрд дол., але доходів тепер досить для його погашення.

Як вже повідомляв Nota Вene, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Total
0
Shares
Previous Article

НБУ повернувся на міжбанк для продажу валюти

Next Article

За два роки попит на сталь в Євросоюзі може скоротитися на 10 млн т

Related Posts
Total
0
Share