Netflix обіцяє продовження “Гри в кальмара”

Netflix опублікував результати своєї роботи за 2021 р., зазначивши, що “Гра в кальмара” (Squid Game) став серіалом, що найбільш переглядається. Компанію йому склали фільми “Не дивись нагору” (Don’t Look Up) і “Червоне повідомлення” (Red Notice). повідомляє Slashgear.

За словами Теда Сарандоса з Netflix, популярний південнокорейський серіал абсолютно точно отримає другий сезон. Він натякнув, що Netflix також придивляється до ширшого “всесвіту”, заснованого на серіалі. Коли його запитали, чи планується другий сезон, Сарандос відповів: “Абсолютно точно. Всесвіт Squid Game тільки почався”.

Netflix вже встигнув отримати вигоду з популярності Squid Game, випустивши лінійку тематичних товарів. Однак поки що невідомо, коли вийде другий сезон “Гри в кальмара” і як саме цей всесвіт може бути використаний у майбутньому.

Минулої осені “Гра в кальмара” стала найуспішнішим оригінальним серіалом Netflix за весь час. Серіал набрав 1,65 млрд годин потокової передачі протягом першого місяця на Netflix, де він дебютував 17 вересня. Для порівняння, другий за популярністю серіал, Bridgerton, зібрав 625 млн годин переглядів за той самий проміжок часу.

Нагадаємо, що в квітні-червні 2021 р. чистий приріст числа користувачів Netflix Inc., найбільшого в світі сервісу потокового відео по підписці, був найменшим в історії компанії, проте перевершив як власний прогноз компанії, так і очікування аналітиків.

Слід зазначити, що стрімінговий сервіс Netflix відзвітував про доходи та витрати за IV квартал 2020 р. — компанії більше не потрібно залучати зовнішнє фінансування для повсякденної діяльності.

Це важливий момент для сервісу, адже майже десять років йому доводилося робити контент в борг, зайнявши за цей час близько 16 млрд дол. У компанії ще залишається борг від 10 до 15 млрд дол., але доходів тепер досить для його погашення.

Положення стрімінгу поліпшила пандемія коронавірусу — через локдаун число платних передплатників зросло до 203,6 млн до кінця 2020 р., з яких 66 млн у США. У IV кварталі сервіс залучив 8,5 млн нових клієнтів.

Як вже повідомляло NotaВene, 8 грудня 2020 р. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Total
0
Shares
Previous Article

Стартапи у сфері охорони здоров'я залучили 57,2 млрд дол.

Next Article

Дефіцит бюджету в 2021 р. склав 197,9 млрд грн

Related Posts
Total
0
Share