Nestle скорочує вміст цукру і солі в своїх продуктах

Компанія Nestlé оголосила про намір виключити зі своєї продукції приблизно 59 млн чайних ложок цукру і 3 млн чайних ложок солі, повідомляє TradeMaster.

До кінця 2021 р в продуктах Coco Shreddies, Frosted Shreddies, Honey Cheerios, Nesquik, Cookie Crisp і Golden Nuggets буде на 16% менше цукру і на 50% менше солі.

Компанія дотримується поетапного підходу, у результаті якого в період з 2010 р поступово знижується вміст солі і цукру у всіх продуктах. Ці зміни є частиною довгострокової реформи бізнесу.

Coco Shreddies, Frosted Shreddies, Honey Cheerios, Nesquik, Cookie Crisp і Golden Nuggets також приєднаються до Shredded Wheat, Shreddies Original і Multigrain Cheerios і будуть класифікуватися як продукти без високого вмісту жиру, цукру і солі (non-HFSS) відповідно до британської моделі профілювання поживних речовин.

“Зниження вмісту цукру і солі, якого ми добилися цього року, свідчить про нашу довгострокову прихильність і амбітні плани щодо підвищення поживної цінності наших злаків”, — сказав глобальний віце-президент Cereal Partners у Великій Британії й Океанії Геррі Екклз.

Нагадаємо, що Cargill веде переговори про вихід зі свого глобального бізнесу з торгівлі цукром. Таким чином провідна сільськогосподарська компанія прагне зосередитися на переробці харчових продуктів і м’яса.

Як вже повідомляло NotaВene, Британія забороняє рекламні акції формату “купи один — отримай другий безкоштовно” для їжі з високим вмістом жиру, цукру або солі, а також безкоштовно доливати солодкі безалкогольні напої в ресторанах, починаючи з квітня 2022 року.

Варто зазначити, що Coca-Cola, Diageo, Heineken і інші великі корпорації через заборону і обмеження реклами алкоголю, кондитерських виробів, снеків, напоїв з високим вмістом цукру і інше бізнес можуть втратити 521 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Минулого тижня інвестиції в біткоін досягли найвищих показників за останні 7 місяців

Next Article

Зеленський підписав закон про підтримку молодих фермерів

Related Posts
Total
0
Share