НБУ вшестеро збільшив продаж валюти

Інтервенції Національного банку з продажу валюти на міжбанківському ринку 22–26 листопада склали 630,1 млн доларів США, повідомляє Фінансовий клуб.

Із них 30 млн дол. НБУ придбав у ході інтервенцій за найкращою ціною продажу іноземної валюти (Matching), а 600,1 млн дол. — за єдиним курсом розміщення пропозиції з продажу.

Таким чином Нацбанк збільшив продаж валюти на міжбанку майже у шість разів порівняно з позаминулим тижнем, коли він продав 108 млн дол. При цьому НБУ не купував валюту на міжбанку.

Нагадаємо, що загалом з початку року НБУ купив на міжбанку 3606,7 млн дол. і продав 984,7 млн дол. Чиста купівля валюти склала 2622 млн дол.

Як вже повідомляло NotaВene, починаючи з 1 серпня до кінця року, НБУ вирішив щоденно купувати на міжбанківському валютному ринку до 5 млн дол. для нарощування міжнародних резервів.

Варто зазначити, що населення у вересні купило на 6 млн дол валюти більше, ніж продало (у серпні цей показник був 245 млн дол). У цілому ж за три квартали населення продало на 1,78 млрд дол більше валюти, ніж купило.

Total
0
Shares
Previous Article

Вантажні перевезення в Україні зросли на 4 %

Next Article

Федерація роботодавців вимагає відмовитися від законопроєкту 5600

Related Posts
Total
0
Share