НБУ вперше за два місяці вийшов на міжбанк

Національний банк відновив інтервенції з купівлі валюти на міжбанківському ринку вперше з березня, повідомляє Фінансовий клуб.

За даними керівника макродосліджень ICU та наукового співробітника Київської школи економіки Сергія Ніколайчука, 2 червня НБУ викупив з міжбанку 20 млн доларів США за курсом 27,32 грн/дол.

Нагадаємо, на 2 червня Нацбанк встановив курс 27,43 грн/дол.

Останій раз НБУ вийшов на міжбанк 29 березня–2 квітня. Тоді він вперше з січня продав 50 млн дол. При цьому центробанк не проводив інтервенції з купівлі валюти з середини березня.

У травні на валютному ринку пропозиція переважала попит, за місяць обмінний курс гривні до долара ревальвував на 0,9%. Тому НБУ не виходив з інтервенціями на валютний ринок.

Усього з початку року НБУ купив на міжбанку валюти на 290,5 млн дол. і продав на 70 млн дол. Чиста купівля валюти склала 220,5 млн дол.

Як вже повідомляло NotaВene, у травні населення продало банкам готівкової та безготівкової валюти майже на 2,075 млрд доларів США (у еквіваленті) і купило на 1,732 млрд дол. Чистий продаж валюти населенням склав 342 млн дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Інтерпайп скоротив прибуток на 90%

Next Article

В Україні за маніпуляції на енергоринку наступає кримінальна відповідальність

Related Posts
Total
0
Share