НБУ від початку року купив на міжбанку 2 млрд дол.

Чиста купівля Національним банком валюти на міжбанківському валютному ринку в період з 18 по 19 жовтня становить 173 млн доларів США, а від початку року — 2 млрд дол., повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Сьогодні обсяги чистої купівлі валюти Національним банком на міжбанку від початку року перевищили 2 млрд дол.”, — повідомляє НБУ.

Як повідомлялося, в січні чиста купівля становила 20 млн дол., у лютому — 200 млн дол., у березні — 50,5 млн дол., після чого у квітні було зафіксовано чистий продаж 50 млн дол. У травні НБУ не виходив на ринок з інтервенціями, в червні сальдо купівлі було 583,3 млн дол., у липні — 188 млн дол., у серпні — 199,3 млн дол., а у вересні — 273,6 млн дол.

Нагадаємо, що НБУ збільшив викуп валюти на міжбанківському ринку в 15 разів.

Як вже повідомляло NotaВene, починаючи з 1 серпня до кінця року, НБУ вирішив щоденно купувати на міжбанківському валютному ринку до 5 млн дол. для нарощування міжнародних резервів.

Варто зазначити, що населення у вересні купило на 6 млн дол валюти більше, ніж продало (у серпні цей показник був 245 млн дол). У цілому ж за три квартали населення продало на 1,78 млрд дол більше валюти, ніж купило.

Total
0
Shares
Previous Article

Перший в Європі завод з переробки акумуляторів електромобілів запрацює в Іспанії

Next Article

Експорт цукру скоротився у 37 разів

Related Posts
Total
0
Share