НБУ повернувся на міжбанк для продажу валюти

Інтервенції Національного банку з продажу валюти на міжбанківському ринку 29 березня – 2 квітня склали 50 млн доларів, повідомляє Фінансовий клуб.

Усі 50 млн дол. Нацбанк продав у ході інтервенцій за єдиним курсом розміщення пропозиції з купівлі іноземної валюти (Matching).

Таким чином НБУ відновив продаж валюти на міжбанку вперше з січня. При цьому центробанк не проводив інтервенції з купівлі валюти.

22–26 березня НБУ відмовився від інтервенцій на міжбанківському валютному ринку.

Усього з початку року НБУ купив на міжбанку 290,5 млн дол. і продав 70 млн дол. Сальдо інтервенцій склало 220,5 млн дол.

Валютні резерви НБУ на 1 березня становили 28,5 млрд дол.

Нагадаємо, інтервенції Національного банку з купівлі валюти на міжбанківському ринку протягом 7 – 11 грудня 2020 р. склали 79 млн дол. США. Нацбанк повернувся до викупу валюти на міжбанку вперше за місяць. При цьому центробанк не проводив інтервенції з продажу валюти. До цього останні інтервенції НБУ проводив 2–6 листопада з продажу валюти на міжбанку склали 70 млн дол., а з купівлі – 41 млн дол.

Як вже повідомляв NotaВene, інтервенції Національного банку з купівлі валюти на міжбанківському ринку 15–19 березня склали 30,5 млн дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Перевиконання плану доходів бюджету є результатом боротьби з контрабандою та з податковими схемами

Next Article

Netflix скорочує викиди парникових газів

Related Posts
Читать дальше

Samsung вийшов у лідери серед постачальників напівпровідникових компонентів

Минулий рік дозволив Samsung Electronics повернути втрачений статус найбільшого гравця ринку напівпровідникових компонентів у показниках виторгу. Корпорація Intel…
Total
0
Share