Народні депутати дали зелене світло великій приватизації

Верховна Рада у другому читанні та в цілому підтримала законопроєкт, що розблоковує велику приватизацію.

Законопроєкт №4543 “Про внесення зміни до розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо приватизації об’єктів великої приватизації” підтримали 257 народних депутатів.

Цим законом скасовується заборона на проведення аукціонів з великої приватизації, яка була встановлена у 2020 р. у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Нагадаємо, 4 лютого 2021 р. Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт №4543, який скасовує заборону на проведення аукціонів з великої приватизації. В першу чергу рішення стосується приватизації таких об’єктів як п’ять ТЕЦ, три обленерго, завод “Більшовик”, Одеський припортовий завод, Об’єднана гірничо-хімічна компанія і “Президент-Готель”.

Як вже повідомляв NotaВene, голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко стверджує, що першою серед великих держпідприємств буде виставлена на продаж Об’єднана гірничо-хімічна компанія — один із найбільших виробників титану в світі.

“Першою буде “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” — один із найбільших виробників титану в світі. Стартова ціна буде близько трьох-чотирьох мільярдів гривень. Це компанія експортно орієнтована, її продукцію купують по всьому світу, тож це хороший актив для іноземних інвесторів”, — заявив Сенниченко.

У поточному році Фонд державного майна планує отримати від приватизації 12 млрд грн.

Total
0
Shares
Previous Article

BioNTech і Pfizer підвищили план з випуску вакцини до 2,5 млрд доз до кінця року

Next Article

АМКУ оштрафував мережі АЗС групи Приват на 4,7 млрд грн

Related Posts
Total
0
Share