Найбільший у світі контейнерний перевізник Maersk показав рекордну виручку

Світовий лідер у контейнерних перевезеннях та в управлінні портами датська компанія A.P. Moeller-Maersk відзвітувала про рекордний у своїй 117-річній історії квартал.

Maersk повідомила, що в третьому кварталі:

— виторг групи збільшився до 16,6 млрд доларів США (+68% рік до року). Її прибуток до відрахування відсотків, податків та амортизації (EBITDA) зріс утричі, до 6,9 млрд дол., а операційний прибуток (EBIT) — майже вп’ятеро, до 5,9 млрд дол.

Більшу частину виручки традиційно забезпечив сегмент Ocean (Океан), де на тлі високих ставок фрахту у виняткових умовах на ринку показник у річному вираженні майже подвоївся — з 7,1 млрд дол. до 13,1 млрд дол.

Компанія продемонструвала впевнені темпи зростання та в інших сегментах. У Logistics & Services (Логістика та послуги) виручка збільшилася на 710 млн дол. (+38%), а в Terminals & Towage (Термінали та буксирування) — на 229 млн дол. (+24%).

Програму викупу акцій (buy-back) буде збільшено на додаткові 5 млрд дол. за 2024-2025 рр.

Компанія купує вантажного авіаперевізника, німецьку Senator International, більш ніж за 1 млрд дол. А також замовляє два вантажні Boeing-777 і бере в лізинг три Boeing-767-300 для власної авіакомппанії Star Air.

Maersk очікує, що виключно сприятлива для її виторгу ситуація на ринку збережеться як мінімум до першого кварталу 2022 р. Це означає, що найбільший контейнерний перевізник світу не чекає на подолання логістичної кризи до другого півріччя наступного року. За словами головного виконавчого директора Maersk Сорена Скоу, напередодні високого сезону ситуація помітно погіршується в портах Західного узбережжя США, обіг контейнерів уповільнюється, а їхня доступність погіршується.

Важливий показник вільної ємності — частка спотових перевезень — у Maersk помітно знизилася. Якщо рік тому перевезень за довгостроковими контрактами було 50%, то цього — 64%. “Важко сказати, коли будуть подолані вузькі місця на боці відправників, включаючи складські потужності та доставку до порту відправлення, які стали ключовим фактором короткострокового зростання фрахту”, — зазначає компанія.

Нагадаємо, що вартість контейнерного перевезення почала зростати з грудня минулого року. Тоді через дефіцит на контейнери ставки фрахту за кілька тижнів підскочили із 3000 дол. до 5000–6000 дол. Новий імпульс кризи додало блокування Суецького каналу гігантським контейнеровозом Ever Given.

Як вже повідомляло NotaВene, група компаній A. P. Moller-Maersk у I кварталі 2024 р отримає перше судно в серії з восьми великих контейнерних суден для обслуговування океанських ліній, які будуть використовувати в якості палива вуглецево-нейтральний метанол.

Варто зазначити, що індекс вартості фрахту Baltic Dry, що відслідковує ціни на морські перевезення насипних і навалочних вантажів по всьому світу, піднявся до максимальної позначки за 11 років.

Total
0
Shares
Previous Article

Імпорт агропродукції зріс на 22%

Next Article

Парламент звільнив п'ятьох міністрів за їх власним бажанням

Related Posts
Total
0
Share