Найбільша бразильська гірничодобувна компанія Vale йде з вугільного бізнесу

Бразильська компанія Vale заявила, що вийде з вугільного ринку в рамках свого зобов’язання стати вуглецево-нейтральною до 2050 р. і скоротити до 2030 р. 33% своїх викидів, повідомляє агентство S&P Global.

В якості першого кроку до продажу свого вугільного бізнесу Vale підписала угоду з японською компанією Mitsui, що дозволяє обом сторонам структурувати вихід Mitsui з вугільної шахти Moatize в Мозамбіку, контрольованої Vale, і пов’язаного з нею логістичного коридору Nacala, йдеться в заяві Vale.

Потужність Moatize, яку Vale ввела в експлуатацію в 2011 р., становить 22 млн тонн вугілля в рік, включаючи металургійне і теплове вугілля.

Відповідно до угоди, Vale придбає за ціною 1 долар за кожну 15% частку Mitsui в руднику Moatize і 50% частку Mitsui в акціонерному капіталі та інші міноритарні кредити, якими вона володіє в NLC. Завдання сторін полягає в тому, щоб вихід Mitsui міг бути завершений протягом 2021 р.

Нагадуємо, Vale S. A. — бразильська гірничодобувна компанія, одна з найбільших в світі. Займає провідне місце з видобутку залізної руди і нікелю, працює на п’яти континентах і в 14 бразильських штатах, має більш ніж 9000 км власних залізничних колій і десять портових терміналів.

Як вже повідомляв Nota Вene, Cargill веде переговори про вихід зі свого глобального бізнесу з торгівлі цукром. Таким чином провідна сільськогосподарська компанія прагне зосередитися на переробці харчових продуктів і м’яса.

Нагадуємо, що триває процес узгодження із Посольством Великої Британії підтримки розробки нової енергетичної стратегії України до 2050 р. урядом Британії. Нова стратегія розроблятиметься на базі моделі низьковуглецевого розвитку енергетичного сектору, декарбонізації з урахуванням європейського “зеленого” курсу.

Total
0
Shares
Previous Article

Нафтогаз спростовує заяви про зловживання облгазів Фірташа

Next Article

Видобуток газу в Україні впав до мінімального рівня за останні п'ять років

Related Posts
Total
0
Share