Найбільш рентабельними в І півріччі були тимчасове розміщення і організація харчування

Середня рентабельність операційної діяльності середніх і великих підприємств в Україні за січень-червень 2021 р склала 15,1%. Рівень рентабельності всієї діяльності підприємств становить 11,8%, повідомляє Державна служба статистики.

Як зазначає Держстат, найбільш рентабельним були в першому півріччі тимчасове розміщення і організація харчування — 37,3%. Далі йдуть операції з нерухомим майном — 25,9%, інформація і телекомунікації — 18,4%, оптова і роздрібна торгівля — 16,3%, промисловість — 12,8%, професійна, наукова та технічна діяльність — 10,8%, фінансова та страхова діяльність — 8,9%, діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування — 8,1%, сільське, лісове і рибне господарство — 3,8%, транспорт, складське господарство, поштова та кур`єрська діяльність — 2,7%, охорона здоров`я — 0,9%.

Деякі види діяльності показали негативну рентабельність: будівництво -0,2%, освіта -1,9%, мистецтво, спорт, розваги та відпочинок -37,4%.

За даними Держстату, за перше півріччя фінансовий результат до оподаткування середніх і великих підприємств склав 384,9 млрд гривень.

Нагадаємо, що в 2020 р середня рентабельність операційної діяльності підприємств в Україні становила 6,5%. Рівень рентабельності всієї діяльності підприємств становить 1,1%, найвищий рівень рентабельності показало сільске господарство. За даними статистичного відомства, найбільш рентабельними були сільське, лісове і рибне господарство — 18,4%.

Total
0
Shares
Previous Article

Рівень безробіття в Україні знизився нижче 10%

Next Article

Лос-Анджелес обійшов Гонконг в рейтингу найбільших контейнерних портів світу

Related Posts
Читать дальше

Intel інвестує 20 млрд дол. в нові фабрики і виробництво чіпів для інших компаній

Генеральний директор Intel Пет Гелсінджер оголосив оновлену стратегію розвитку: розробник і виробник електронних пристроїв і комп’ютерних компонентів вкладе…
Total
0
Share